Fura Prezentów

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Czuję się jak w świąteczny poranek!
Snajper

Fura Prezentów to przedmiot pozwalający na wręczenie losowego upominku maksymalnie 23 osobom na serwerze, na którym przedmiot został użyty. Po użyciu każdy zostanie poinformowany o hojności gracza, który użył tego przedmiotu.

Ten przedmiot można dostać tylko poprzez zakupienie go w Sklepie Mann Co. wraz z Sekretnym Saxtonem i Czapką Mann Co. Jest on bardzo podobny do Sekretnego Saxtona, ale nie ma limitu do 1 upominku podczas użytku.

Jeśli na serwerze jest ponad 24 graczy, upominki zostaną rozdane tylko dla pierwszych 23 graczy, którzy się połączyli, a jeśli jest mniej graczy, to każdy z nich dostanie po jednym prezencie oprócz osoby, która użyła tego przedmiotu.

Zawartość

Przedmioty uzyskane poprzez Furę Prezentów będą oznaczone jako upominki od danej osoby z datą dostarczenia prezentu. Upominek może tylko zawierać przedmioty, które można znaleźć losowo. Na dzień dzisiejszy wszystkie otrzymane upominki podlegają handlu i wytwarzaniu.

Wycena

Jeżeli zakupisz Furę Prezentów płacąc raczej £ niż $/€, wychodzi taniej kupić 23 indywidualne Sekretne Saxtony - £13,57 kontra £14,99 za Furę Prezentów. Jeżeli kupujesz w $/€, dostajesz małą obniżkę zbliżoną do 15%, ale jeżeli płacisz w £ otrzymasz małą dopłatę ponad 10%. Jeżeli średnia cena Sekretnego Saxtona w £/$ jest brana jako uczciwy startowy punkt, prawdziwa uczciwa cena za Furę prezentów powinna wynosić 20*£0.,59 = £11,80. Co ciekawe, kupienie osobnych prezentów daje szansę graczom, aby otrzymać kilka przedmiotów, a innym, aby nic nie otrzymać, w przeciwieństwie do Fury Prezentów, gdzie wszyscy 23 gracze otrzymują jeden przedmiot.

Demonstracja