Premium/pl

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Zobacz też: Team Fortress 2 is Free to Play
Way to go, pally!
Skaut o decyzji Valve o sworzniu gry TF2 darmową

Team Fortress 2 oferuje dwa główne typy kont; "premium" i "darmowe". 23 Czerwca, 2011, wraz z wydaniem Überowej Aktualizacji , Valve dodało nowy tryb konta Free To Play (lub "F2P"). Tworząc różnice między graczami którzy kupili grę przed 23 Czerwca 2011 roku, a graczami którzy pobrali grę później. Konta darmowe i premium różnią się tylko w ograniczeniach systemu przedmiotów, i jako takie, nie mają ograniczeń dla obu typów rozgrywki i nie dają przewagi graczom premium nad graczami darmowymi.

Porównanie

Darmowe konto jest przyznawane graczom którzy aktywowali grę na swoich kontach Steam po 23 Czerwca, 2011. W porównaniu do kont premium, darmowe konta oferują mniejsze możliwości wwymianie, wytwarzaniu, i miejscu w plecaku. W darmowych kontach gracze mają ograniczone miejsce w plecaku do 50 slotów i wyłączone niektóre kosmetyczne plany wytwarzania. Dodatkowo gracze F2P mogą otrzymywać przedmioty, ale nie mogą dawać przedmiotów podczas wymiany. Do tego system losowych przedmiotów będzie rozdawał tylko standardowe przedmioty (tylko bronie).[1] Chodziaż zwykłe rozgrywki nie ograniczają wstępu darmowym kontom na dedykowany serwer, jednak został wydany plugin który blokuje graczy F2P przed połączeniem z serwerem. niektóre kosmetyczne zestawy przedmiotów nie są możliwe do wytworzenia. Konta Premium mają dostęp do Team Fortress 2 Beta/pl, która i tak została usunięta 7 czerwca 2013. Gdy konto F2P zostanie ulepszone do premium, gracz zostanie kto go trenował. Trener dostanie patrzałki proferora.

Premium otrzymały osoby które kupiły kopie gry Team Fortress 2(przed 23 Czerwca 2013), po tej dacie premium można zdobyć w poprzez:

  • Zakup wersji pudełkowej lub w wersji cyfrowej Orange Box.
  • Aktywować grę przez zakup dowolnego przedmiotu w Mann Co. Store/pl lub Mann Co. Sklepie Online.

Konto premium nie mają ograniczenia w pozyskiwaniu i przechowywaniu przedmiotów , ani w rozgrywce. Gracze którzy kupili Team Fortress 2 wcześniej niż 23 Czerwca, 2011 albo aktywowali przez Orange Box zostali nagrodzeni poprzez: dowód zakupu, a kosmetyczny przedmiot dla wszystkich klas.

Różnice

Cecha Darmowe Premium
Plecak Ograniczony do 50 slotów 300 slotów (możliwe powiększenie do 2000 poprzez użycie rozszerzenia plecaka)
Przedmioty Standardowe[1] Standardowe, Rzadkie przedmioty i kosmetyczne[1]
Wytwarzanie Ograniczone Plany wytwarzania Wszystkie plany wytwarzania
Wymiana Może odbierać przedmioty i dawać przedmioty które były już wymieniane Może dawać i odbierać przedmioty
Prezenty Może tylko odbierać prezenty Może dawać i odbierać prezenty

Ulepszanie do premium

Gracze F2P mogą ulepszyć swoje konta do premium przez zakupienie dowolnego przedmiotu wSklepie Mann Co. albo przez użycie Prezentu: Ulepszenie do premium który może dostać od dowolnego gracza. Po dokonaniu zakupu lub otrzymaniu prezentu, konto zostaje natychmiast ulepszone do premium, wszystkie wcześniejsze ograniczenia są usuwane.

Gracze którzy mieli zakupione pudełkowe kopie gry Team Fortress 2 ich konto zostanie ulepszone do statusu premium po aktywacji gry na Steam, otrzymają oni również dowód zakupu item.[1]

Demonstracja

Zobacz też

References

  1. a b c d Free-to-Play FAQ, teamfortress.com, June 23, 2011. Accessed June 26, 2011.

Linki zewnętrzne