Prastary Wojownik

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Tak to robimy w buszu!
Snajper

Prastary Wojownik jest przedmiotem, którym Valve nagradza członków społeczności Team Fortress 2 jako część ich święta z okazji 119. aktualizacji do gry. Jest to platynowy, prostokątny medal, noszony na piersi postaci, podobnie jak Dżentelmeński Medal za Zasługi. Prastary wojownik jest dawany graczom, którzy kupili Team Fortress 2 podczas fazy betatestów.

Uwagi

  • Ten przedmiot jest przyznawany osobom, które grały w TF2 od 00:00 17 września 2007 (UTC) do 23:59 9 października 2007 (UTC), czyli podczas betatestów.
  • Prastary Wojownik ma dwie różnice od pozostałych trzech medali. Pierwszą i najważniejszą cechą jest to, że ten medal posiada dwa stonowane kolory. Jest to jedyny z czterech medali, który posiada inny kolor dla tła medalu (czarny) zamiast pełnego złota, srebra lub brązu.
  • Druga różnica to fakt, że w odróżnieniu od reszty medali ten nie ma na sobie wygrawerowanych "1", "2" lub "3" które mogą być zauważone na dole reszty medali, ten medal ma wygrawerowane na dole "B", co oznacza "Beta".
  • Na początku gracze, którzy brali udział w becie, otrzymywali Weterana. Prastary Wojownik został dodany później, a oryginalne medale zostały zmodyfikowane.
  • Data na medalu Robina Walkera wskazuje 23 sierpień 1998. [1] Są to 2 urodziny moda Team Fortress pod grę Quake, nie jest to data zatrudnienia Robina Walkera. Data pokazuje 1 dzień przed poprawną datą urodzin z powodu konwersji daty z GMT do CDT. Interesujące jest to, że nie jest to data zatrudnienia Robina Walkera w Valve, a brakuje dnia do dwóch lat.

Galeria

Zobacz też