Pyro Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Update Pyro Titlecard.png
Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 19. června 2008.
Kahmahh!
Pyro

Pyro Update byl druhou velkou aktualizací pro hru Team Fortress 2.

Tento update se zaměřil na herní třídu Pyro. Společně se třemi novými zbraněmi byl předělán Pyrův taunt Hadouken, který se stal historicky prvním útočným tauntem. Tato aktualizace také přidala standardnímu Flamethroweru schopnost odfukování, což se stalo jednou z hlavních Pyrových vlastností.

Dvě komunitní mapy, Fastlane a Turbine, se v této aktualizaci staly oficiálními, a byly přidány do hry, společně s odkazem na webovou stránku Valve Developer Community. Podobně jako video Meet the Scout, bylo vydáno video Meet the Sniper, společně s mnoha vylepšeními a opravami hry samotné.

Pyro Update byl vydán v Patch z 19. června 2008.

Nové předměty

Zbraně

Původní článek: Zbraně
Backburner Backburner
Flare Gun Flare Gun
Axtinguisher Axtinguisher

Mapy

Původní článek: Seznam map
Název Obrázek Herní mód Název souboru
Turbine CTF Turbine Center.png Capture the Flag
Intel red idle.png
ctf_turbine
Fastlane Fastlane1.png Control Point
Controlpoint.png
cp_fastlane

Změny tříd

Třída Změny
Leaderboard class soldier.png
Soldier
Pictogram minus.png Změněno: Odebrána Solderiova 40% odolnost vůči poškození od jeho vlastních raket. Neovlivňuje rocket jumpy.
Leaderboard class pyro.png
Pyro
Pictogram plus.png Přidáno: Přidána sekundární střelba k standardnímu Flame Throweru.
Pictogram plus.png Odebráno: Odebráno poškození klesající se vzdáleností Flamethroweru. (ke konci bylo na 25% z celkového poškození)

Odhalování informací

Pyro Update byla první aktualizace, která využila způsob pomalého odhalování nového obsahu po určitou dobu před vydáním. 13 dní před samotným vydáním aktualizace, byla zveřejněna propagační zpráva skrz obchod Steam, o novém příchozím updatu. Zpráva také oznámila video Meet the Sniper, a obsahovala odkaz na obrázek konceptu (Archivováno) zbraně Axtinguisher.

Po vydání videa Meet the Sniper, bylo možné zahlédnout novou, tehdy nevydanou zbraň pro Pyra, Flare Gun. Byla k vidění ke konci videa v rukou Pyra, který byl Sniperem zabit. Později byl na nově založeném oficiálním blogu vysvětlen postup při vývoji zbraně Flare Gun. Všechny tři nové zbraně byly odhaleny podobným způsobem jako u aktualizace Gold Rush Update, a den nato bylo odhaleno 35 Pyro achievementů.

Galerie

Externí odkazy