Aktualizacja Pyro

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 19 czerwca 2008.
Update Pyro Titlecard.png
Kahmahh!
Pyro

Aktualizacja Pyro (angielski) jest dodatkiem dla Pyro, który został wydany Aktualizacja z 19 czerwca 2008. Pyro to druga klasa, która otrzymała większy zestaw przedmiotów. Aktualizacja zawierała także pierwsze mapy wykonane przez społeczność, które dodano do gry. Były to Fastlane oraz Turbine. Razem z aktualizacją wydano film Poznajcie Snajpera, chociaż informacja o filmie została podana na dole strony o aktualizacji, a nie jako jej główna część, jak to miało miejsce w przypadku Aktualizacji Gold Rush. Na stronie aktualizacji widniał również link do Valve Developer Wiki, która w sposób szczegółowy opisuje proces tworzenia map do TF2.

Wydanie Aktualizacji Pyro zapowiedziało także wprowadzenie do gry pierwszej zabójczej drwiny o nazwie Hadouken, która natychmiastowo zabija wrogów znajdujących się w zasięgu działania. Aktualizacja dodała także efekt podmuchu sprężonego powietrza do standardowego Miotacza ognia, który okazał się wkrótce nieodłączną techniką z zestawu umiejętności Pyro.

Dodatki

Broń

Mapy

Postęp aktualizacji

Aktualizacja Pyro była pierwszą, która zastosowała technikę powolnego odkrywania informacji o dodatkach. Komunikat ze sklepu Steama wspominający o nadchodzących zmianach oraz filmie Poznajcie Snajpera pojawił się 13 dni przed wydaniem aktualizacji. Strona ta zawierała odnośnik prowadzący do grafiki koncepcyjnej (angielski) Poskramiacza płomieni.

Po wydaniu Poznajcie Snajpera Pistolet sygnałowy mógł być zauważony w ostatnich klatkach sceny, gdy Snajper zabija Pyro trzymającego tą broń. Wkrótce ujawniono wszystkie trzy bronie, a następnego dnia przedstawiono także 35 osiągnięć dla Pyro.

Pozostałe dodatki

Galeria

Ciekawostki

  • Pierwotnie Dupalacz dodawał 50 punktów życia dla noszącego.

Linki zewnętrzne