Aktualizacja Powtórkowa

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 5 maja 2011.
Replay update titlecard.png
Steven Spielberg. Robert Scorcese. Sokrates. Gościu, który stworzył te reklamy Old Spice. Co te nazwy mają wspólnego? Są oni czterema najlepszymi filmowcami na świecie. Także wszyscy stosowali tą samą metodę: reklamowanie się poprzez udział w konkursach filmowych.
Oficjalny blog TF2

Aktualizacja Powtórkowa jest główną aktualizacją dla Team Fortress 2. Została ona wydana 5 maja 2011. Wprowadza ona Powtórki, które pozwalają graczowi zapisać film z ich poprzedniego życia po śmierci. Gracz może edytować i od razu przesłać swój film na YouTube™.

Dodatki

Powtórki

Osobny artykuł: Powtórki

System powtórek pozwala graczom nagrać ich poprzednie życie poprzez naciśnięcie F6 (Domyślnie) po ich śmierci. Filmy mogą być następnie edytowane i przedstawione na YouTube™. To wszystko można zrobić bez wychodzenia z gry!

Czapki i dodatkowe przedmioty

Team Captain Kapitan Brygady
Furious Fukaamigasa Wściekła Fukaamigasa
Hottie's Hoodie Kaptur Przystojniaka
Connoisseur's Cap Czapka Konesera
Large Luchadore Ogromny Luchador
Western Wear Zachodni Styl
Ol' Geezer Ol' Geezer
Doctor's Sack Torebka Doktora
Crocleather Slouch Kapelusz z Krokodylej Skóry
Villain's Veil Chusta Łotrzyka
Wszystkie Klasy Frontline Field Recorder Polowy Rejestrator Pola Walki
oznacza dodatkowy przedmiot

Przedmioty działania

Wszystkie Klasy Director's Vision Wizja Reżysera

Nagroda za wytworzenie nakrycia głowy

Chociaż nie potwierdzono tego oficjalnie, ale pierwsze 100 osób, które wytworzy jedną z nowych czapek (od Aktualizacji Powtórkowej) zostanie nagrodzona numerem #1-100 na końcu nazwy nowej czapki. Numer powyżej #100, NIE będzie wyświetlany w grze, ale nadal będzie on wyświetlany w przeglądarkach plecaka, ponieważ jest to tag w API plecaka.

Linki zewnętrzne