Smażona złota rybka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Smażona złota rybka była składnikiem wytwarzania zaktualizowanym w Aktualizacja z 27 czerwca 2012. Został oryginalnie dodany w Aktualizacja z 19 czerwca 2012 jako Złota Rybka.

Wraz z 3 innymi spalonymi przedmiotami może wytworzyć Kupkę popiołu. Ten przedmiot został usunięty z gry w Aktualizacja z 11 lipca 2012. W Aktualizacja z 21 listopada 2013, przedmiot nie jest już usuwany po zalogowaniu się do gry ale nie może już zostać przestworzony.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Złota Rybka została dodana do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012

  • Wraz z innymi Tajemniczymi skarbami, Złota Rybka została spalona w małą kupkę pyłu i nazwana jako Smażona złota rybka.

Aktualizacja z 11 lipca 2012

  • Wszystkie przedmioty związane z Pyłem zmieniły się w niego.

Aktualizacja z 21 listopada 2013 (Aktualizacja Dwa Miasta)

  • [Nieudokumentowane] Ten przedmiot nie wygasa po zalogowaniu, ale został zaktualizowany aby pokazać że nie może zostać użyty w wytwarzaniu.

Ciekawostki

  • Pracownik Valve FireSlash opublikował wiadomość "Dlaczego złote rybki nie są ze złota?" na Facepunch godzinę przed wypuszczeniem przedmiotu [1]
  • Opis przedmiotu był zmieniony podczas noszenia zestawu Wykluczając Niemożliwe. Zmieniało się na "...year in, year out...", z losowymi znakami usuniętymi, która jest częścią cytatu z "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser." z "Przygody w Copper Beeches" krótkiej histori, części opowiadań Przygody Sherlocka Holmesa.

Oryginalny przedmiot

Backpack Goldfish.png
 Złota rybka 
Złota rybka poziomu 1
 
Nie wydaje ci się tajemnicze, że złote rybki nie są ZE ZŁOTA ani nawet NIE SĄ RYBAMI? Bo powinno. Co więcej, złote rybki SĄ rybami, tutaj popełniliśmy błąd. ŻEBY ZBIĆ CIĘ Z TROPU!

Odnośniki

  1. http://www.facepunch.com/showthread.php?t=1187592&p=36402924#post36402924