Kamień, Papier, Nożyce

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Kamień, Papier, Nożyce!
Żołnierz

Kamień, Papier, Nożyce jest drwiną dla dwóch graczy. Tak jak Piątka!, kiedy inicjator naciska przycisk akcji, jego postać wchodzi w pozę zapraszającą kogoś, by dołączył. Gdy gracz przyjmuje wyzwanie, dwóch rywalizuje w zabawie Papieru, Kamienia, Nożyc. Symbolu dłoni jest losowo dobierany i nie pojawiają się remisy. Za każdym razem, gdy rzut jest odegrany, pojawiają się ikony pokazujące, jaki jest wynik, i dwaj uczestnicy odpowiednio reagują.

Jeżeli gracze przeciwnych drużyn będą rywalizować, przegrany zostaje zabity, który przedstawia jako zabójstwo drwiną na podstawie zwyciężającej klasy i posiadanej broni.

Demonstracja

Powiązane Osiągnięcia

Achieved.png Osiągnięcia ogólne

Kamień W Bucie
Kamień W Bucie
Przegraj w Kamień, Papier, Nożyce 3 razy z rzędu przy pomocy kamienia.


Bieganie Z Nożyczkami
Bieganie Z Nożyczkami
Wygraj w Kamień, Papier, Nożyce 3 razy z rzędu przy pomocy nożyc.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 18 czerwca 2014 (Miłość i wojna)

  • Kamień, Papier, Nożyce została dodana do gry.

Aktualizacja z 23 czerwca 2014

Błędy

  • Jeżeli Szpieg z aktywnym Dzwonem Zmarłego rozpocznie lub dołączy do tej drwiny przeciwko wrogiemu graczowi i przegra, to Szpieg przetrwa pojedynek, pomimo tego, że zegarek nie zostanie aktywowany lub wyczerpany.

Ciekawostki

  • Animacje dla Kamień, Papier, Nożyce oraz dla kilku innych drwin dodanych w Aktualizacji Miłość i Wojna zostały dodane do gry podczas wydarzenia Wrzaskliwe Halloween 2013, co jest pokazane w tym filmiku dodanym 1 listopada, 2013 roku.
  • Możliwe jest zdobycie zabójstwa przedmiotami jadalnymi, takimi jak Kanapka, jeżeli są trzymaną bronią przy rozpoczęciu drwiny.
  • Nieużywany tekst Szpiega sugeruje, że w drwinie Kamień, Papier, Nożyce może być zakończony remisem.
  • Po wygraniu jako Skaut lub Szpieg dźwięk będzie towarzyszyć ich zwycięstwo, dźwięk ringu boksowego dla Skauta i dźwięk dzwonów kościelnych dla Szpiega.

Galeria