Saucers

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Teaser saucer.png
Beep beep boop!
Soldier snažící se volat domů
Tento článek je o obsahu hry, jehož účelem bylo propagovat tehdy nevydaný Invasion Community Update. Pro články s podobným název, navštivte Saucers (rozcestník).

Saucers (Talíře) jsou vzdušná plavidla ve tvaru kotouče, s modro-zelenou kupolí na jejich vrchu, připomínající nejpopulárnější lidskou představu neidentifikovatelného létajícího objektu (UFO). Po Patch z 10. září 2015 se Saucery objevily na mapách 2Fort, Badwater Basin, Dustbowl, Gold Rush, Lakeside, Gravel Pit, Lumberyard, Decoy, Doomsday, Double Cross, Granary, a Barnblitz. Na těchto a pár dalších mapách se také objevilo mnoho plakátů s frázemi jako "I Want to Believe" (Chci Věřit) a "Be Aware; UFOs in this area" (Pozor; v této oblasti se vyskytují UFA").

Saucery byly přidány pro propagaci tehdy nevydaného Invasion Community Update.

Video

Saucery byly světu poprvé představeny 7. července 2015, díky uniklému videu Invasion, které následuje BLU tým sledující sci-fi film Bat-Things From Planet X (Netopýří Věci Z Planety X) ve stodole na ranči Conagher, v čemž náhle stodolu napadne, a zničí létající talíř.

Video bylo původně z YouTube smazáno, kvůli komplikacím s autorskými právy, a bylo znovu nahráno 6. října 2015, společně s oficiálním vydáním Invasion Community Update.

Lokace

Minulé změny

Patch z 10. září 2015

Patch z 25. listopadu 2015

  • [Nezmíněno] Odebrány Saucery a plakáty ze všech map.

Drobnosti

  • Plakát "I Want to Believe" (Chci Věřit) odkazuje na populární televizní seriál Akta X.

Galerie

Zhlédněte také

Externí odkazy