Spodki

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Teaser saucer.png
Beep beep boop!
Żołnierz próbujący zadzwonić do domu

Spodki (oryg. Saucers) to statki kosmiczne w kształcie dysku z niebieskawo-zielonymi kopułami na ich szczycie, przypominające typową koncepcję wyglądu UFO. Pojawiały się na mapach 2Fort, Badwater Basin, Dustbowl, Gold Rush, Lakeside, Gravel Pit, Lumberyard, Decoy, Doomsday, Double Cross, Granary oraz Barnblitz od czasu aktualizacji "Aktualizacja z 10 września 2015". Na mapach pojawiały się także liczne plakaty z wizerunkiem Spodków i hasłami "I Want to Believe" (pol. Chciałbym uwierzyć) oraz "Be Aware; UFOs in this area" (pol. Bądź świadomy; UFO znajduje się w tej okolicy).

Spodki zostały dodane jako zwiastun Aktualizacji Inwazja.

Wideo

Spodki wprowadzono 7 lipca 2015 wraz z przeciekiem dotyczącym wideo nazwanego Inwazja, przedstawiającym członków drużyny BLU oglądających film science-fiction Bat-Things From Planet X na rancho Conaghera, kiedy stodoła, w której oglądali film, została zniszczona przez Spodki.

Wideo zostało usunięte z powodu naruszenia praw autorski i wysłane ponownie 6 październik 2015, kiedy Aktualizacja Inwazja została oficjalnie wydana

Lokalizacja

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 10 września 2015

Na mapach Hydro i Hightower dodano same plakaty.

Aktualizacja z 25 listopada 2015

  • [Nieudokumentowane] Usunięto Spodki i plakaty ze wszystkich map

Aktualizacja

  • Plakat "I Want to Believe" to nawiązanie do serialu Z Archiwum X.

Galeria

Zobacz także

Linki zewnętrzne