Scout Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 24. února 2009.
Scout Update Title Card.png
Balancing his replacement weapon has been very tricky due to large threat difference of the Scout between skilled and non-skilled hands.
TF2 Official Blog

Scout Update byl čtvrtou velkou aktualizací pro hru Team Fortress 2.

Tento update se zaměřil na postavu Scouta. Pro něj byly vydány tři nové zbraně a nové hlášky vztahující se jak k těmto zbraním, tak k herním událostem a dalším hráčům.

Do hry byly také tímto updatem oficiálně přidány 3 komunitou vytvořené mapy, Egypt, Watchtower a Junciton. Byla také předělána mapa Fastlane. Třetí den updatu byla ukázána mapa Pipeline, avšak ta vyšla až později.

Scout Update byl vydán Patch z 24. února 2009.

Nové předměty

Zbraně

Force-A-Nature Force-A-Nature
Bonk! Atomic Punch Bonk! Atomic Punch
Sandman Sandman

Mapy

Jméno Obrázek Herní mód Jméno souboru
Watchtower Watch 01.jpg Arena
Controlpoint.png
arena_watchtower
Junction Junct 01.jpg Control Point
Controlpoint.png
cp_junction
Fastlane
(velká oprava)
Fastlane1.png Control Point
Controlpoint.png
cp_fastlane
Egypt Egypt 01.jpg Control Point
Controlpoint.png
cp_egypt

Odhalování informací

Scout Update byl stejně jako předešlý Heavy Update odhalován den po dni. Nicméně ve Scout Updatu byla dána hráčům možnost hlasovat o pořadí, v jakém se budou nové zbraně pomocí achievementů odemykat.

Drobnosti

  • Fanoušci, kteří poslali kupón ze Scout Updatu na předepsanou adresu získali od Valve dárek. Tím byl dopis od Saxtona Halea, tehdy ještě neznámé osoby. Společně s tímto dopisem přišla i klíčenka náhodné herní třídy.
  • Původně odhazoval Force-A-Nature nepřátele mnohem dál s tím, že dával menší poškození.
  • Bonk! Atomic Punch měl původně vlastnost, díky které byl Scout po skončení účinků nápoje na několik sekund zpomalen na rychlost Heavyho. K tomuto zpomalení se původně vztahoval achievement Retire the Runner.
  • Sandman měl také původně trochu jiné účinky. Například dokázal omráčit nepřítele na jakoukoliv vzdálenost a to dokonce i když byly pod účinky Übercharge. Nevýhodou byla nemožnost provádět double jumpy a udělování o 50% menšího poškození nepřátelům (kteří nebyli omráčení) touto pálkou.

Galerie

Externí odkazy