Scream Fortress 2017/cs

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Scream Fortress 2017.png
Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 26. října 2017.

Scream Fortress IX (nebo Scream Fortress 2017) byla událost vydaná v Patch z 26. října 2017. Představila 17 Halloweenských kontraktů, které byly volně dostupné pro všechny hráče, přístup k těmto kontraktům zajišťoval ConTracker. Dále byly aktivovány Halloweenské mapy z předešlých ročníků Scream Fortress (kromě Mann vs. Machine mapy, Ghost Town).

Časová osa

Událost trvala mezi 26. říjnem 2017 a 8. listopadem 2017.

V patchi Patch z 27. října 2017 byly aktualizovány Unusual efekty beden, tak aby bylo možné získat Halloween Unusual efekty z předešlých let.

V patchi Patch z 31. října 2017 byly aktualizovány Taunt Unusualifiery, tak aby bylo možné získat Halloween Unusual efekty z předešlých let.

​Halloweenské kontrakty byly z ConTrackeru odstraněny před půlnocí 9. listopadu. Halloweenské kosmetické předměty a Soul Gargoyle z§staly aktivní do půlnoci 10. listopadu.

Kontrakty

Původní článek: Scream Fortress 2017 Contracts

Scream Fortress IX nabídl 17 Halloweenských kontraktů. Jednalo se o volně dostupné konktrakty které nepotřebovaly Vstupenku do Jungle Inferno. Tyto Halloweenské kontrakty se velmi liší od Merasmisí používaných v Scream Fortress 2016 a Scream Fortress 2015. Nejen že se liší jejich cíl, liší se i přístup k nim, nyní byly dostupné přes ConTracker (záložka "Halloween") stejně jako jiné kontrakty dostupné v Jungle Inferno kampani. Nicméně, při splnění kontraktu, jej Soul Gargoyle započítal jako Merasmisi.

​Tyto kontrakty odměňovaly hráče za hraní na Halloweenských mapách, s vyjimkou mapy Ghost Town, za porážení bossů a použití všech funkcí na Halloweenských mapách, jako jsou Halloweenské dýně, Dýňové bomby, Kouzla, autodrom a Podsvětí.

Tři z těchto kontraktů se soustředily na poražení bossu, sedm z nich na komunitní Halloweenské mapy z předešlých let a šest z nich na oficiální mapy vytvořené Valve. Dále je tu i "Startovní" kontrakt, který lze splnit na kterékoliv mapě v nenáročném módu.

Přidaný obsah

Akční předměty

Původní článek: Action items
Halloween Package Halloween Package

Galerie

Zhlédněte také

Externí odkazy