Scream Fortress 2017

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Scream Fortress 2017.png
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 26 października 2017.

Scream Fortress 2017 (lub Scream Fortress IX) było wydarzeniem halloweenowym i główną aktualizacją wydaną 26 października 2017. Aktualizacja dodała Halloweenową paczkę i wprowadziła halloweenowe kontrakty, które były dostępne dla wszystkich graczy za pośrednictwem ConTrackera. Dodatkowo, wszystkie halloweenowe mapy z poprzednich lat zostały ponownie aktywowane (oprócz mapy Ghost Town w trybie Mann vs Maszyny).

Przebieg wydarzenia

Wydarzenie miało pierwotnie trwać od 26 października 2017 do 8 listopada 2017.

W Aktualizacji z 27 października 2017 zaktualizowano pulę nietypowych efektów tak, aby wszystkie czapki w jakości nietypowy okaz otrzymane podczas wydarzenia posiadały halloweenowy efekt z poprzednich lat.

W Aktualizacji z 31 października 2017 zaktualizowano Uniezwyklacze tak, aby wszystkie drwiny w jakości nietypowy okaz otrzymane podczas wydarzenia posiadały halloweenowy efekt z poprzednich lat.

​Halloweenowe kontrakty zostały usunięte z ConTrackera przed 12:00 UTC 9 listopada 2017. Halloweenowe przedmioty ozdobne i Gargulec dusz pozostały aktywne do 12:00 UTC 10 listopada 2017.

Kontrakty

Osobny artykuł: Halloweenowe kontrakty

To wydarzenie Scream Fortress oferowało 17 halloweenowych kontraktów. Były bezpłatne dla wszystkich graczy i nie wymagały posiadania Przepustki do kampanii „Piekło w dżungli”. Te kontrakty różniły się od Merasmisji używanych w poprzednich wydarzeniach Scream Fortress 2016 i Scream Fortress 2015. Nie tylko posiadały inne cele, ale w tym roku stały się one dostępne za pośrednictwem ConTrackera (w folderze nazwanym „Halloween”), tak samo, jak inne kontrakty aktywowane w kampanii „Piekło w dżungli”. Po ukończeniu halloweenowego kontraktu, był on zaliczany jako Merasmisja przez Gargulca dusz.

​Taki zestaw kontraktów zachęcał i nagradzał eksplorację wszystkich halloweenowych map, z wyjątkiem mapy Ghost Town, walkę ze wszystkimi bossami halloweenowymi i wykonywanie różnych zadań na mapach, takich jak zbieranie halloweenowych dyń, zabójstwa za pomocą dyniowych bomb, zaklęć, samochodzików czy w czyśćcu.

Trzy z tych kontraktów wymagały pokonania bossów, siedem było poświęconych 7 stworzonym przez społeczność map z poprzednich lat, a sześć halloweenowym mapom stworzonym przez Valve. Dodatkowo, pierwszy dostępny kontrakt nazwany „Start” mógł być wykonany na dowolnej halloweenowej mapie w trybie Swobodnym.

Zawartość

Przedmioty działania

Osobny artykuł: Przedmioty działania
Halloween Package Halloweenowa paczka

Galeria

Zobacz też

Linki zewnętrzne