Scream Fortress

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Second Annu-hell Screm Fortress.png
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 27 października 2010.

Scream Fortress jest wydarzeniem powiązanym z Aktualizacja z 27 października 2010, która dodała dwie zwycięskie mapy z konkursu Art Pass, nowe czapki, przedmioty oraz osiągnięcia.

Jest to odpowiednik z 2010 roku Nawiedzonego Halloween z 2009 roku, w którym dodano mapę Harvest i przez to drugim wydarzeniem halloweenowym w Team Fortress 2.

Mapy

Mann Manor

Mann Manor
Osobny artykuł: Mann Manor

Główną nowością w Scream Fortress jest Mann Manor, mapa o tematyce halloweenowej z nowym pseudotrybem gry, w którym Bezkonny Bezgłowy Jeździec, zjawa Sylasa Manna, musi zostać zabita przez obie drużyny w drodze współpracy.

Mapa posiada także niestandardowe modele dla apteczek oraz bomb dyniowych, podobnie jak Harvest.

Jest to standardowa mapa typu Punkty kontrolne z trzema punktami, które muszą zostać przejęte w określonej kolejności przez BLU. Drużyna BLU rozpoczyna grę na zewnątrz Posiadłości Mannów i musi przebić się do jej środka.

Bezkonny Bezgłowy Jeździec

Osobny artykuł: Bezkonny Bezgłowy Jeździec

Bezkonny Bezgłowy Jeździec jest nieumarłą zjawą Sylasa Manna. Jako neutralna postać będzie atakować zarówno drużynę RED jak i BLU do momentu, kiedy zostanie zabity, co stanowi nie lada wyczyn, ponieważ w zależności od liczby graczy na serwerze może posiadać nawet 9400 zdrowia (aby się jednak pojawił, na serwerze musi się znajdować minimum 10 graczy).

Mountain Lab

Grafika promocyjna Mountain Lab wydana na blogu.
Osobny artykuł: Mountain Lab

Mountain Lab jest odpowiednikiem mapy Mann Manor niebędącym utrzymanym w tematyce halloweenowej. Ma ten sam podstawowy wystój, ponieważ obie mapy pochodzą z tego samego pliku źródłowego dostarczonego przez Valve na konkurs Art Pass.

Czapki

Dodano następujące czapki:

Maski Halloweenowe Maska Saxtona Hale'a Upiorniejszy Cylinder Głowa Bezkonnego
Bezgłowego Jeźdźca
Heavy Mask Saxton Hale Mask Ghastlier Gibus Horseless Headless Horsemann's Head
Mrożąca Krew w Żyłach Czacha Makabryczny Rozłupywacz Juju Voodoo Czerep Frankensteina
Spine-Chilling Skull Horrific Headsplitter Voodoo Juju Cadaver's Cranium

Wartym uwagi jest fakt, że czapki Juju Voodoo oraz Mrożąca Krew w Żyłach Czacha mogą zostać wyłącznie zakupione w Sklepie Mann Co. podczas tego wydarzenia halloweenowego.

Wszyscy aktualni posiadacze Upiornego Cylindra otrzymali ich aktualizację do Upiorniejszego Cylindra, podczas gdy nowi gracze otrzymują zamiast niego starszą wersję Upiornego Cylindra z osiągnięcia Twój własny cylinder.

Osiągnięcia

Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy
Zabij Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca.


Ale urwał!
Ale urwał!
Zdobądź Nawiedzony metal Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca.
Zamaskowany Mann
Zamaskowany Mann
Podnieś gargulca dusz na mapie Mann Manor.


Sakston Hale
Sakston Hale
Wytwórz Maskę Saxtona Hale'a.

Bronie

Ścinacz Głów Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca

Dodano Ścinacza Głów Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca.

Dodatki niepowiązane z Halloween

Dodatkami niepowiązanymi z Halloween są Etykieta z opisem, Zestaw do Pakowania, trzy nowe serie Skrzynek Mann Co. oraz Bombowy Skoczek. Dodano także kilka starszych czapek do Sklepu Mann Co.

Linki zewnętrzne