Seal Mask

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
'Ey, is somebody keepin' track of my heads batted in?
The Scout on seal clubbing

Seal Mask je klobouk nalezený v Halloween Goodie Cauldron, který je nositelný všemi třídami. Je to papírová maska zobrazují tvář tuleně s nahrubo přilepenými vousky lepící páskou. Při nošení s Demomanem, tuleňovo levé oko je zalepeno.

Historie Aktualizací

Patch z 27. října 2011 (Velice Strašidelný Halloweenský Speciál)

  • Seal Mask byl přidán do hry.

Patch z 15. prosince 2011 (Australské Vánoce 2011)

  • Odstraněna oblast pro nošení předmětu "klobouk".

Drobnosti

  • Popis předmětu odkazuje na vybíjení tuleních mláďat, kontroverzní pytlácká metoda prováděna v několika zemích a často citována organizacemi pro práva zvířat.
  • Maska je založena na příspěvku na Steam uživatelském fóru [1] týkající se Výprodeje letního kempu. Příspěvek říká, "the SUMMER SEAL ,WILL BEGIN soon????" ("LETNÍ TULEŇ ,ZAČNE BRZO????) Od doby tohoto příspěvku se tuleni ukázali v několika propagačních obrazcích na výprodej. Maskot pro Steam Halloweenský Výprodej je zobrazen s Seal Maskou jako odkaz na toto vlákno. [2][3][4]
  • Jako několik dalších Halloweenských klobouků, Seal Mask odkazuje na Halloween, který se udál 31.října.

Galerie

Související zboží

Zhlédněte také

Reference

  1. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=23075473#post23075473
  2. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26071263&postcount=5 Příspěvek od BurtonJ odkazující na příspěvek "SUMMER SEAL" ("LETNÍ TULEŇ").
  3. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26088258&postcount=38 Další příspěvek od BurtonJ, ze kterého byly záhy odstraněny odkazy. Toto je citace toho příspěvku.
  4. http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=26095140&postcount=77 BurtonJ potvrzujcí, že Seal Mask je reference na tento příspěvek.