Secret Saxton

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Danke, Kamerad!
The Medic

Secret Saxton je funkční předmet k zakoupení. Je to dárek, který když použijete, dá náhodný dárek jednomu náhodnému hráči.

Popis

Secret Saxton není měnitelný, crafťitelný, nebo k najití (drop), může být zíksán jen v Mann Co. Store. Po jeho použití, dá náhodný předmět náhodnému hráči na akutálním serveru. Oznámení se zobrazí všem hráčům na serveru, uslyšíte i potlesk a jásot. Příjemce pak obdrží položku jako kdyby se jednalo o nalezení (drop); to znamená, že dostane položku po jeho další smrti nebo vchodem do Mann Co. Store.

Secret Saxton se použije tím že kliknete na tlačítko Použít v batohu, nebo tím že je umístěn v akčním slotu hráčovy třídy a následném aktivací slotu (výchozí: 'H').

Je možné jednoduše připojit na server s pouze jiným jedním hráčem, aby bylo zaručeno že dárek dostane. Není možné dát dárek sám sobě.

Obsah

Položky dostané přes položku Secret Saxton budou označeny jako dary od uživatele i s časem s datem přijetí.Hodně položek může být nalezeno najitím (drop) (jako zbraně, čepky a pár použitelných položek) ale Secret Saxton lze získat jen v Mann Co. Store.Všechny dostané dárky jsou měnitelné a craftitelné. Unusual Hats nebo Mann Co. Supply Crates nemohou být najité v Secret Saxton.

Cena

Když si koupíte Pile o' Gifts v obchodě použitím £ spíš než $/€, je to v současné době levnější 23 jednotlivých Secret Saxtonů - £13.57 oproti £14.99 za Pile o' Gifts. Když koupíte v $/€, dostanete velkou slevu skoro 15%, ale když koupíte s £ dostanete hromadný příplatek více než 10%. Nicméně, to dává větší šanci pro hráče získat více položek a ostatní nedostanou nic, na rozdíl od Pile o'Gifts, kde všech 23 hráčů obdrží jeden dárek každý.

Zhlédněte také