Siódme Coroczne Nagrody Saxxy

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł jest o siódmym corocznym konkursie filmowym. Zobacz Saxxy.
Saxxy 2017 Page.jpg

Siódme coroczne Nagrody Saxxy jest konkursem Team Fortress 2 ogłoszonym w Grudniu 5, 2017. Wydarzenie to jest podobne do tych z ostatnich sześciu lat, drugich, trzecich, czwartych, piątych, i szóstych Corocznych Nagród Saxxy.

Kategorie Nagród Saxxy to "Najlepsza Komedia", "Najlepsza Akcja", "Najlepsza Drama", "Najlepszy film krótko metrażowy", "Najlepszy ze wszystkich" i "Najlepszy wydłużony". Tak jak w ostatnim roku, wszystkie filmy muszą być zrobione w Source Filmmaker (Program do tworzenia animacji , grafik), więc filmy z Edytora Powtórek nie będą przyjęte.

Zasady

 • Wpisy nie mogą być dłuższe niż 3 minuty, chyba, że po wpisy do kategorii Wydłużone , które nie mogą być dłuższe niż 5 minut, lub wpisy do kategorii filmów krótko metrażowych, które nie mogą być dłuższe niż 1 minuta.
 • Każdy wpis musi być minimalnie w jakości 720p (HD).
 • Wpisy muszą być wyrenderowane w Source Filmaker, chociaż te rendery mogą być potem wyedytowane z narzędzia do postprodukcji dla tytułowanie and i innych efektów.
 • Wpisy muszą być dodane na YouTube, dodane do twojego profilu Steam, powiązany z Siódme Coroczne Nagrody Saxxy, i oznaczone z istotną kategorią.
 • Tylko wpisy wysłane pomiędzy Czwartkiem, 1 Marca, 2018 3:00 PM PST and Czwartkiem, Marca 8, 2018 3:00 PM PST będą wzięte pod uwagę. (pomiędzy 23:00 1 Marca a 23:00 8 Marca, GMT). Proces zgłaszania musi być skończony zanim czas na wysyłanie się skończy..
 • Głosowanie zaczyna się w Czwartek, 8 Marca, 2018 i kończy we Wtorek, 13 Marca, 2018 3:00 PM PDT.
 • Zwycięscy , wybrani przez Valve z wybranych przez społeczność filmów, zostaną ogłoszeni w Czwartek, 15 Marca, 2018.
 • Wszyscy współproducenci muszą być wpisani zanim głosowanie przez Valve się kończy.
 • Możesz używać wszystkich rzeczy stworzonych przez Valve IP (dźwięk, modele itp).
 • Jeśli użyjesz non-Valve IP(czytaj powyżej), musisz być producentem tego lub musisz posiadać pozwolenie od producenta i dodać link do jego pracy albo innych rzeczy kreatora (soundcloud itp) w opisie twojego filmu. Wlicza się do tego muzyka, postacie, itp. Wszystkie zgłoszenia, które to będą naruszać prawo non-Valve IP będzie zdyskwalifikowane. Pamiętaj,że nawet jeżeli są to przedmioty z Warsztatu Steam,musisz zapewnić link do użytych przedmiotów, nie potrzebujesz jednak pozwolenia od autora, ponieważ wysłana do warsztatu rzecz automatycznie zezwala na używanie tej rzeczy.
 • Wielokrotne wpisy na osobę są dozwolone.
 • Zgłoszone filmy nie mogą zawierać reklam.

Głosowanie

Głosowanie rozpoczyna się w Marcu 8, 2018 i skończy się w Marcu 13, 2018 3:00 PM PDT.

Finaliści


Zwycięzcy

W czwartek,15 Marca 2018 zwycięzcy zostali ogłoszeni na stronie Source Filmmaker.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają Saxxy za ich dokonania.

Zwycięzcy kategorii Najlepszy Ogółem polecą do Seattle, WA na wycieczkę do Valve i spotkają twórców filmów Valve.

Zwycięzcy każdej kategorii zostaną ogłoszeni przez globalne powiadomienie z wszystkimi twórcami wymienionymi. Gracze mogli oglądać filmy przez przeglądarkę Steam w grze.

Zobacz również