Shadow Boxers

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Shadow Boxers
ShadowBoxers01.png
Informace o komiksu
Vydán: 19. prosince 2012
Stránek: 28
Umělec: makani
Jste připravená, Slečno Pauling? Protože na to co se vám chystám ukázat, se musíte pořádně připravit.
Soldier

Shadow Boxers je komiks vydaný 19. prosince 2012, ruku v ruce s vydáním Mecha Update.

Souhrn

Komiks začíná kdesi v temné místnosti ve městě Coal Town diskuzí týmu RED a Slečny Pauling ohledně jejich poslední snaze ubránit Mann Co., před armádou robotů Graye Manna. Slečna Pauling se snaží přijít na to na kterou budovu Mann Co. roboti zaútočí příště, a kdy. Soldier začne tvrdit že zná přesnou lokaci i čas dalšího útoku robotů, poněvadž včera večer infiltroval robotí základnu Graye Manna, ale nikdo mu tuto historku nevěří. Poté co Soldier téměř zjistí že všichni jeho spolu-žoldáci nejsou Americké národnosti (což je fakt který se před Soldierem tají), zmíní že Graye Manna někde v Evropě vychovali orli, což je něco co do této chvíle věděla jen Administrátorka a Slečna Pauling, což jí přesvědčí že Soldier nejspíše mluví pravdu. Soldier ji prozradí že k úspěšné infiltraci robotí základny využil svůj kostým robota z kartonu. Slečna Pauling ho požádá aby ji také jeden vyrobil, aby mohli společně infiltrovat Grayovu základnu ještě jednou. Heavy trvá na tom že půjde s nimi.

Soldierův plán je znovu úspěšný; o týden později se všichni tři infiltrují do zařízení Graye Manna, ve které momentálně roboti Grayovi oznamují že při jejich posledních pěti útocích na ně vždy čekali žoldáci. Gray Mann je poněkud frustrovaný stupiditou jeho robotů, a faktem jak mohli vyzradit všechny jeho plány "taktickému géniovi" z řad žoldáků. Gray nicméně oznámí že nalezl řešení jejich problému, a odhalí jeho nejnovější kreaci, Mecha-Engineera. Nový robot se po chvíli spustí a rychle detekuje převlečené žoldáky a Slečnu Pauling.

Strany

Drobnosti

Strana 1

 • Toto je historicky poprvé kdy Valve představilo 3D model Slečny Pauling veřejnosti. Je možné konstatovat že se jedná o dřívější verzi modelu Slečny Pauling z Expiration Date.
 • Části kovu na Heavyho paži se ohýbají, nejspíše díky Heavyho mohutnosti.
 • Na této straně je k vidění Demoman Robot se Stickybomb Launcherem, nehledě na tom že v samotné hře tuto zbraň nikdy neměl.
 • Budova v pozadí za žoldáky je identické té z mapy Mannworks, s jedinou změnou, novým logem Gray Gravel Co. (Grayův Štěrk s.r.o.).
 • Je k vidění Pyro Robot držící červený Flame Thrower, i přes to že ve hře drží modrý.

Strana 4

 • Na stole jsou k vidění dvě mapy které nám umožňují vidět oblast Badlands.
  • Horní Mapa je ilustrací zeměpisné mapy Badlands a okolí. Slečna Pauling stojí na severu, na západ a sever od ní lze vidět potrubí Badwater Basin.
  • Roh částečně Zakryté Mapy odhaluje stylizovanou mapu okolí oblasti Národní Rezervace Valles Caldera v Novém Mexiku, společně s novými fiktivními zákresy a místy.

Strana 5

 • Změna perspektivy se změnila na pravou stranu; technicky jde o Engineerův úhel pohledu. Soldier, Heavy, Slečna Pauling a obě mapy jsou na relativně stejných místech jako na předchozí straně; nicméně, obsah Horní Mapy nebyl s touto změnou perspektivy pozměněn; jih je stále natočen směrem k čtenáři. Část mapy na této straně vyobrazuje lokaci která se v již vydané Mapě Badlands (oblast mezi Gravel Pit a Pipeline), nachází relativně uprostřed.

Strana 9

 • Předtím než Soldier ukáže Slečně Pauling svůj kostým robota, je Soldier přesvědčený že všichni jeho spolu-žoldáci jsou Američani; když se ho Slečna Pauling pokusí opravit, Heavy ji přeruší a řekne že je Američan. Navzdory tomu že v samotné hře má Soldier spoustu hlasových reakcí které si jsou vědomi jiných národností jeho zahraničních spolu-žoldáků.

Strana 22

 • Hlava Scout Robota po dokončení jeho dialogu prosloví "*BEEP BOOP OVER HERE*". Toto je odkaz na populární zvukový příkaz ze samotné hry, "Need a Dispenser here!" (Potřebuji tu Dispenser!).

Zhlédněte také

Externí odkazy