W samo południe

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
POW! Ha, ha!
Gruby

Po zadrwieniu używając Pięści, Gruby udaje szybkie wyjęcie pistoletu z kabury, rezultatem tego jest porażający ból i/lub śmierć wszystkim nieuważnym albo wystarczająco pechowym, aby zostać trafionym. W odróżnieniu od Hadoukena ruch ten nie może zniszczyć konstrukcji Inżyniera. Ta drwina może być użyta, gdy twoja drużyna przegra, żeby zabić członków drużyny zwycięskiej oraz podczas remisu. Animacja tej drwiny istnieje także na wersji gry dla XBox360 oraz PS3, ale nie zadaje żadnych obrażeń.

Testy społeczności wykazały, że odległość, w której drwina zabija przeciwników, jest równa 9 stojących w linii graczy (poziomo) oraz pionowa długość jest równa odległości sufitu od podłogi na drugim pietrze mapy 2Fort. Mimo wszystko dzięki prostej i wąskiej linii, na której drwina zabija graczy, trudno jest zabić nią kogokolwiek, przez co nie powinno się jej używać jako strategie na poważną grę oprócz na zajętych i stojących w miejscu przeciwników, takich jak patrzący przez lunetę Snajper oraz inny Gruby. Może zostać użyta na większości serwerów tylko do walki wręcz, dając Grubemu jedyną broń do walki na dystans.

Obrażenia i czasy funkcjonowania

Zobacz też: Obrażenia
Obrażenia i czasy funkcjonowania
Obrażenia
Z bliska 400-500
Średni zasięg 400-500
Daleki zasięg N/A
Minikrytyczne 675
Czasy funkcjonowania
Czas trwania drwiny 3
Wartości są przybliżone i ustalone poprzez testy społeczności

Powiązane osiągnięcia

Leaderboard class heavy.png Gruby

Proces pokazowy
Proces pokazowy
Zabij przeciwnika drwiną.

Demonstracja

Historia aktualizacja

Aktualizacja z 19 sierpnia 2008 (Aktualizacja Grubego)

  • Drwina zabija teraz przeciwników stojących przed Grubym.

Aktualizacja z 6 października 2010

  • Gorące Rękawice Uciekiniera korzystają teraz z drwiny rękawic bokserskich, oraz Rękawice bokserskie są teraz podpisane jako "Rękawice Bokserskie" zamiast "Pięści."

Ciekawostki

  • Dźwięk używany podczas drwiny to heavy_niceshot02, jedna z trzech komend dźwiękowych dla "Ładny Strzał!" .
  • Wcześniej były używane 3 sposoby, w których Gruby używał tej drwiny, krzycząc "POW! Ha, ha!", cicho oraz z krótkim, wysoko tonowanym śmiechem.
  • Jest to jedyna broń dystansowa z nieskończoną ilością amunicji (nie licząc regeneracji piłki Piaskuna oraz Wściekłego Mleka i Sikwondo).
  • W przeciwieństwie do innych drwin nie zabija ona dokładnie tam, gdzie model Grubego wskazuje tylko gdzie gracz dokładnie celował. Rezultatem tego może być zabójstwo przeciwnika stojącego na głowie Grubego.
  • Zabicie przeciwnika, stojąc na jego głowie, dzięki tej drwinie skutkuje w otrzymaniu minimalnej ilości obrażeń od upadku i skróceniu animacji.

Zobacz także