Smoked Cheese Wheel

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Bůůůůů!
Heavy

Smoked Cheese Wheel je craftovací ingredience, která byla aktualizována v Patch z 27. června 2012. Původně byla do hry přidána v Patch z 19. června 2012, jako Cheese Wheel. V batohu vypadal jako kolo sýra zalité v červeném vosku s etiketou "Captain Dan's 'I Can't Believe I Ate This Cheese' Pound Milk Swiss Naturalish Cheese" (Nemohu uvěřit, že jsem jedl tento sýr - Přírodní Švýcarský sýr z tlučeného mléka Kapitána Dana).

Craftování s dalšími třemi spálenými poklady vytvořilo Pile of Ash. Tento předmět byl ze hry odebrán v Patch z 11. července 2012. Od Patch z 21. listopadu 2013 již není tento předmět odebrán po přihlášení do hry, ale již jej nelze použít při craftování.

Minulé změny

Patch z 19. června 2012

  • [Nezmíněno] Cheese Wheel byl přidán do hry.

Patch z 20. června 2012

Patch z 27. června 2012

  • Společně s dalšími Mysteriozními poklady, byl Cheese Wheel spálen na malou hromádku popela a přejmenován na Smoked Cheese Wheel.

Patch z 11. července 2012

  • Všechny související předměty byly odebrány.

Patch z 21. listopadu 2013 (Two Cities Update)

  • [Nezmíněno] Tento předmět již není odstraněn po přihlášení do hry, ale již nelze použít v craftování.

Drobnosti

  • Nošením sady Eliminating The Impossible se popis Cheese Wheel změnil na "...the hidden wickedness..." (skryté šílenosti), s odebraným náhodným písmenem (odstraněné písmeno se pro různé hráče mění), což je část citátu z krátkého příběhu "The Adventure of the Copper Beeches" (Dům U měděných buků) ze sbírky Kánon Sherlocka Holmese. Při kombinaci se všemi ostatními předměty z Patch z 19. června 2012, zněl úplný citát "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser" (Přemýšlej o činech pekelné krutosti, skryté šílenosti, která může trvat, každý rok po dlouhou dobu, v různých místech a žádný není moudřejší).
  • Etiketa na sýru je odkaz na značku másla nazývanou "I Can't Believe It's Not Butter!" (Anglicky)
  • Kolo sýra je vyrobeno ve stejné továrně jako Soldierovy vojenské, nadbytečné zásoby, Captain Dan.

Původní předmět

Backpack Cheese Wheel.png
Cheese Wheel
Cheese Wheel (úroveň 1)
Tento sýr nevypadá příliš mysteriózně, než si uvědomíš, že je plný děr po kulkách. Někdo ho dostal dřív než mohl promluvit.