Krąg wędzonego sera

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Krąg wędzonego sera był składnikiem wytwarzania zaktualizowanym w Aktualizacja z 27 czerwca 2012. Został oryginalnie dodany w Aktualizacja z 19 czerwca 2012, jako Krąg Sera. Pojawiał się w plecaku jako krąg sera okryty czerwonym woskiem z etykietą na górze, na której pisze "Captain Dan's 'I Can't Believe I Ate This Cheese' Pound Milk Swiss Naturalish Cheese".

Wraz z 3 innymi spalonymi przedmiotami może wytworzyć Kupkę popiołu. Ten przedmiot został usunięty z gry w Aktualizacja z 11 lipca 2012. W Aktualizacja z 21 listopada 2013, przedmiot nie jest już usuwany po zalogowaniu się do gry ale nie może już zostać przetworzony.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Krąg Sera została dodana do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012

  • Wraz z innymi Tajemniczymi skarbami, Krąg Sera został spalony w małą kupkę pyłu i nazwany jako Krąg Wędzonego Sera.

Aktualizacja z 11 lipca 2012

  • Wszystkie przedmioty związane z Pyłem zmieniły się w niego.

Aktualizacja z 21 listopada 2013 (Aktualizacja Dwa Miasta)

  • [Nieudokumentowane] Ten przedmiot nie wygasa po zalogowaniu, ale został zaktualizowany aby pokazać że nie może zostać użyty w wytwarzaniu.

Ciekawostki

  • Nosząc zestaw Wykluczając Niemożliwe Krąg Sera zmieni opis do "may go on... the hidden wickedness...", z róznymi literkami zastąpionymi przez kropki, które są częścią cytatu z krótkiej powieści "Przygody w Copper Beeches", części kolekcji Przygody Sherlocka Holmesa. Kiedy połączy się to z opisami innych rzeczy dodanych w Aktualizacja z 19 czerwca 2012, wyjdzie pełny cytat "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser."
  • Krąg sera jest wytworzony przez tą samą firmę, co stworzyła nadwyżki zasobów wojska Żołnierza.
  • Etykieta na kole jest odniesieniem do firmy tworzącej substytut masła o nazwie "Nie wierzę, że to nie masło!" (angielski).

Oryginalny przedmiot

Backpack Cheese Wheel.png
Koło sera
Krąg sera poziomu 1
Ten ser nie wygląda tajemniczo, dopóki nie zdasz sobie sprawy z tego, że jest pełen dziur po kulach. Ktoś go dorwał, zanim zaczął sypać.