Spiralna salada

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Szach mat, Stalingrad.
Żołnierz

Spiralna salada (oryg. Spiral Sallet) jest promocyjnym przedmiotem ozdobnym dla wszystkich klas. Jest to średniowieczna salada, ozdobiona farbą w kolorze drużyny i puszystym pióropuszem. Jej wygląd jest identyczny dla wszystkich klas, oprócz Demomana i Grubego, którzy nie posiadają podbródków hełmu.

Spiralna salada jest przyznawana graczom, którzy w grze Spiral Knights wykonają osiągnięcie Mission Accomplished. Aby je wykonać, należy dotrzeć do pierwszego „Clockworks Terminal”.

Powiązane osiągnięcia

Spiral Knights.png Spiral Knights

Mission Accomplished
Mission Accomplished
Reach the first Clockworks Terminal.


Historia aktualizacji

Aktualizacja z 14 czerwca 2011

  • Spiralna salada została dodana do gry.

Aktualizacja z 6 września 2011

  • Zaktualizowano Spiralną saladę, umożliwiając nałożenie jej przez wszystkie klasy.

Aktualizacja z 18 października 2011

Błędy

  • Nawet jeśli gra Spiral Knights zostanie uruchomiona poprzez platformę Steam, gracz wykona tylko osiągnięcia Steam (i otrzyma Spiralną saladę) jeśli był zalogowany na platformie Steam, w przeciwieństwie do konta Spiral Knights lub konta Sega Pass.

Ciekawostki

  • Opis tego przedmiotu odnosi się do gońców w szachach, które w formacji litery „L” przeskakują nad innymi figurami.
  • Oryginalna nazwa tego przedmiotu pochodzi od nazwy tytułowej czapki (angielski) z gry Spiral Knights, choć bardziej przypomina Mighty Cobalt Helm (angielski).
  • Posiadanie Team Fortress 2 i wykonanie samouczka wyświetli w grze wiadomość od Saxtona Hale'a, a po zakończeniu osiągnięcia Mission Accomplished, wiadomość od Pana Reddy.
  • Salada posiada bardzo wyraźną płytę na tylnej części szyi i bardzo rzadko posiada przyłbicę na zawiasach. Spiralna salada bardziej przypomina basinet.

Galeria

Zobacz też