Squad Surplus Voucher

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Mwahah! Válečná kořist!
Soldier

Squad Surplus Voucher je předmět pro herní mód Mann vs. Machine, který může být použit před začátkem Tour of Duty mise v Mann Up módu.

Předmět lze použít pouze jednou, a to před začátkem mise. Umožňuje všem členům týmu po úspěšném dokončení mise v režimu Mann Up získat jeden předmět navíc.

Jedna vlastnost tohoto tiketu je, že může být mezi spoluhráči využit vícekrát. Pokud tiket využije více hráčů, poté počet celkových předmětů navíc po dokončení mise vzroste. Tudíž je možné získat až 6 předmětů navíc, za předpokladu, že mise bude úspěšně dokončena, a že bude všech 6 tiketů před začátkem mise aktivováno. Udělené předměty se neliší těm, které lze získat náhodným nalezením, nicméně je možné nalézt i exkluzivní Mann vs. Machine kosmetické předměty.

Tento předmět lze využít pouze v režimu Mann Up. Pokud mise nebude úspěšně dokončena, tiket nebude spotřebován, a nikomu nebude udělen předmět navíc. Prosím dejte na vědomí, že Squad Surplus Voucher neposkytuje vstup do režimu Mann Up, a pro jeho samotnou aktivaci, je vyžadován standardní Tour of Duty Ticket. Dokončením mise kterou jste již splnili, vám nebude spotřebován váš Tour of Duty Ticket, ale Squad Surplus Voucher spotřebován bude, a následně vám a vašim spoluhráčům bude udělen předmět navíc.

Minulé změny

Patch z 15. srpna 2012 (Mann vs. Machine Update)

  • [Nezmíněno] Squad Surplus Voucher byl přidán do hry.