Kupon drużynowej nadwyżki

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Mwahah! Łupy wojenne!
The Soldier

Kupon drużynowej nadwyżki (oryg. Squad Surplus Voucher) to przedmiot dla trybu Mann kontra Maszyny, który może zostać użyty razem z Biletem służby wojskowej przed rozpoczęciem rozgrywki w trybie Mann Up.. Ten przedmiot może zostać wykorzystany poprzez aktywację go przed rozgrywką. Przyznaje on każdemu z członków drużyny dodatkowy przedmiot po zakończeniu misji Mann Up.

Właściwością tych kuponów jest to, że są współdzielone z sojusznikami. Jeśli więcej niż jeden gracz użyje tego przedmiotu, liczba przedmiotów zdobytych po pokonaniu misji będzie większa. Można zdobyć aż do 6 przedmiotów po ukończeniu misji, jeśli cały zespół użyje kuponu. Przedmioty te są takie same, co te, które są znajdowane losowo, choć jest również mała szansa otrzymania przedmiotów kosmetycznych z Mann kontra Maszyny.

Ten przedmiot może zostać wykorzystany tylko w trybie Mann Up . Jeśli misja nie zostanie ukończona, to kupon nie zostanie zużyty, a przedmioty nie zostaną przyznane. Kupon drużynowej nadwyżki nie zapewnia dostępu do trybu Mann Up i potrzebny jest jeszcze dodatkowy Bilet służby wojskowej. Ukończenie zaliczonej już misji nie zużyje Biletu służby wojskowej jednak Kupon drużynowej nadwyżki zostanie użyty normalnie przydzielając nagrody dla każdego członka zespołu.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 15 sierpnia 2012 (Aktualizacja Mann vs Maszyny)

  • [Nieudokumentowane] Kupon drużynowej nadwyżki został dodany do gry.