Rynek Społeczności Steam

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Community Market Banner.png
W ramach naszych nieustannych wysiłków w celu zmarnowania wszystkich pieniędzy świata na rzecz Czapek Team Fortress, wydajemy Rynek Steam w wersji Beta! Rynek powinien ułatwić wymiany w każdym stopniu: Gracze szukający danego przedmiotu będą mieli możliwość znalezienia go, a ludzie chcący je sprzedać będą mogli to zrobić znacznie szybciej, a najlepsze jest to, że ułatwiliśmy przekładanie grania w Team Fortress 2 na kupowania gier na Steam.
Oficjalny Blog TF2

Rynek Społeczności Steam to mała strona, umożliwiająca graczom wymianę przedmiotów z innymi graczami za pomocą pieniędzy z Portfela Steam.

Przedmioty mogą zostać wystawione za pewną sumę pieniędzy, którą sprzedawca chce otrzymać albo ma zapłacić. Wszystkie wystawione przedmioty mają dodatkowe opłaty. Opłata Dota 2/Team Fortress 2 wynosi 10% od kwoty, którą sprzedawca dostaje, a opłata transakcji Steam 5%, co łącznie daje 15% opłat. Aby sprzedać przedmiot na Rynku Społeczności Steam, użytkownik musi kupić najmniej jeden przedmiot na Steam'ie co rok, a następnie zaczekać 30 dni po kupieniu aby rozpocząć sprzedawanie i kupowanie. Dodatkowo, użytkownik musi mieć konto premium w Team Fortress 2, aby sprzedawać związane z nim przedmioty.

Rynek Społeczności Steam jest w pelni sprawny i wspiera przedmioty z Team Fortress 2 oraz innych gier.Rynek obsługuje wszystkie bronie


Obsługiwane przedmioty

Rynek posiada teraz wszystkie możliwe przedmioty.


Zobacz też