ZWRTF2

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Roboty są naszymi panami!
Medyk o futurystycznych możliwościach wirtualnej rzeczywistości

ZWRTF2 (skrót od Zestaw Wysoce Równoległoboczny Team Fortress 2) (oryg. TF2VRH) jest promocyjnym przedmiotem ozdobnym dla wszystkich klas. Jest to czarny wyświetlacz HMD (angielski) z prostokątnym ekranem, który obejmuje oczy gracza. Posiada dwa wcięte trójkąty na bokach ekranu i żółty przewód biegnący z górnej części urządzenia na bok głowy, który porusza się wraz z ruchem gracza. Jeśli gracz będzie używać Oculus Rift podczas grania w Team Fortress 2 i wprowadzi -vr do preferencji uruchamiania gry, obwód zestawu WR będzie emitował blask w kolorze drużyny. Cały zestaw został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak zestaw WR w kształcie Oculus Rift.

ZWRTF2 w jakości oryginał został przyznany graczom, którzy aktywowali kod otrzymany za zakup w przedsprzedaży zestawu deweloperskiego Oculus Rift z oficjalnej strony dewelopera przed 1 kwietnia 2013 lub za przekazanie dowolnej darowizny na oficjalnej stronie Kickstartera (angielski).

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 marca 2013

  • ZWRTF2 został dodany do gry.

Aktualizacja z 23 stycznia 2014

  • Zaktualizowano ZWRTF2, umożliwiając nałożenie go z czapkami.

Aktualizacja z 11 czerwca 2014

  • Naprawiono kilka przedmiotów ozdobnych nie właściwie stających się niewidzialnymi ze Szpiegiem.

Aktualizacja z 17 września 2014

Ciekawostki

  • W prawdziwym życiu, Demoman nie byłby wstanie używać stereoskopii na monitorze zestawu WR, ponieważ posiada tylko jedno oko, a żeby zobaczyć obraz 3D, potrzebne są oboje oczu.

Galeria

Zobacz też

Linki zewnętrzne