TF2 Oficiální stránka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
První článek na Oficiální stránce.
Co jsem zmeškal?
Demoman hledající co je nového


Oficiální stránka TF2 je hlavní zdroj novinek a informací tykající se Team Fortress 2. Primárně je používána Valve k oznamovaní a informování TF2 komunity o nedávných a nadcházejících událostech.

Společně s oznámením Über Update, byla Oficiální stránka TF2 přepracována, doplněna o nové sekce a vylepšena o navigaci na komunitní stránky.

Blog

Blog je nejaktualizovanější sekce stránek a pro Valve se stal primárním způsobem oznamování novinek pro TF2 komunitu. Blog často zobrazuje oznámení o komunitních a oficiálních událostech a hlavních aktualizací, propagaci předmětů nebo informaci co se momentálně v komunitě děje.

Seznam článků na bloguPřispívající

Obsah

Stránka obsahuje informativní stránku pro každou z 9 herních tříd. Stránky obsahují krátkou biografii (původně z propagační sady kartiček), krátky popis základních zbraní a jejich film ze série Meet the Team. Každá stránka je přístupná po kliknutí na obrázek třídy na hlavní stránce.

Ostatní stránky zobrazují seznamy filmů a komiksů, stejně tak sekce 'Historie' uvádí detaily všech hlavních aktualizací od vydání hry. Tato stránka také obsahuje počítadlo počítající celkový počet aktualizací k současnému datu (není však automaticky aktualizováno). Několik uměleckých obrázků, koncepty a pozadí na plochu které lze stáhnout a 'DIY balík médii' ve kterém jsou oficiální loga, emblémy, písma a obrázky ve velkém rozlišení, tento balík má 32 MB a je ve formátu .zip.

Stránka pro Steam Workshop, dovoluje hráči nahrát komunitou vytvořené předměty pro možné zahrnutí do hry. Obsahuje také návody pro obsluhu herního, uměleckého stylu. Kromě oznámení na blogu, stránka obsahuje také sekce pro 'Novinky' a 'Aktualizace' k zobrazení herních patchů, komunitních oznámení a dalšího obsahu souvisejícího s hrou z kanálu Novinky na Steamu. (Anglicky)

Galerie

Externí odkazy