Oficjalna strona TF2

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Pierwszy post na oficjalnej stronie bloga TF2.
Co mnie ominęło?
Demoman w poszukiwaniu aktualności


Oficjalna strona TF2 jest głównym centrum aktualności i informacji dotyczących gry Team Fortress 2. Jest używana przez Valve do informowania społeczności TF2 o obecnych i nadchodzących wydarzeniach.

Z ogłoszeniem Überowej Aktualizacji, oficjalna strona TF2 została zaktualizowana. Dodano nowe sekcje, a także ulepszono nawigację do wewnętrznych stron i stron przeznaczonych dla społeczności.

Blog

Blog jest główną i najczęściej aktualizowaną sekcją strony, przeznaczoną do zamieszczania na niej ogłoszeń wydawanych przez Valve. Na blogu znajdują się ogłoszenia na temat oficjalnych i nieoficjalnych wydarzeń, głównych aktualizacji, przedmiotów promocyjnych, a także ogólne informacje dotyczące społeczności, zamieszczane w celu przedstawienia nadchodzących wydarzeń.

WpisyWspółautorzy bloga

Zawartość

Strona zawiera linki do stron z informacjami na temat każdej z 9 klas. Strony te składają się z krótkiej biografii klasy (biografie pochodzą z oryginalnych kart kolekcjonerskich), krótkiego filmiku z serii Poznajcie Drużynę i listy domyślnych broni. Do każdej strony można przejść, klikając na obrazek klasy, znajdujący się w nagłówku na stronie głównej.

Reszta stron jest przeznaczona filmikom, komiksom, a także znajduje się tam sekcja 'Historia' ('History'), poświęcona głównym aktualizacjom, wydanych od powstania gry. Na tej stronie znajduje się też licznik, wyświetlający liczbę wszystkich wypuszczonych aktualizacji (licznik nie aktualizuje się automatycznie). Różnorodne prace graficzne, grafiki koncepcyjne, tapety, a także zestaw "Zrób To Sam" (zajmujący 45MB plik .zip), w którego skład wchodzą wysokiej jakości oficjalne loga, emblematy, czcionki i inne materiały. To wszystko można znaleźć w sekcji 'Prace Graficzne' ('Artwork').

Warsztat Steam, strona pozwalająca graczom na przesyłanie swoich i zgłaszanie stworzonych przez społeczność przedmiotów do zatwierdzenia ich wprowadzenia do gry. Znajdują się tam także wskazówki dotyczące zachowania stylu graficznego gry. Oprócz sekcji 'Blog' na stronie głównej znajdują się też 'Aktualności' ('News') i 'Aktualizacje' ('Updates'). Pierwsza strona zawiera najnowsze informacje dotyczące świata gry, natomiast druga opisuje jej aktualizacje (źródło).

Galeria

Linki zewnętrzne