TF2 Resmî Sitesi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
TF2 Resmî Sitesindeki ilk blog yazısı.
Ne kaçırdım?
Demoman, haberlere bakarken


TF2 Resmî Sitesi, Team Fortress 2 ile ilgili başlıca haber ve bilgilendirme merkezidir. Öncelikle Valve tarafından TF2 topluluğunu en son çıkmış ve gelecek etkinlikler hakkında bilgilendirme ve duyurular için kullanılır.

Über Güncellemesinin duyurulmasıyla birlikte TF2 Resmî Sitesi yenilenmiştir.

Blog

Blog, sitenin en güncel kısmıdır ve Valve'ın TF2 topluluğuna yaptığı duyuruları için birincil yolu olmuştur. Blog sıkça topluluk ve resmî etkinlik duyuruları, büyük güncellemeri, eşya tanıtımlarını, ve topluluğun ilgisi altındakiler hakkında genel bilgileri içerir.

Blog yazıları listesiKatkıda bulunan ekip

İçerik

Site, her 9 sınıf için bilgilendirme sayfaları içerir. Sayfalarda kısa biyografiler (aslen takas kartları setinden), sınıfların kısa bir varsayılan silahlar listesi, ve alakalı Meet the Team videoları vardır. Her sayfa, site başlığındaki sınıf resimlerindeki linklerden erişilebilir.

Sitedeki diğer sayfalar tüm animasyon videolarını, çizgi romanları ve oyunun çıkma tarihinden beri yayınlanmış olan tüm büyük güncellemeleri detaylandıran 'Tarih' bölümünü içerir. Bu sayfa ayrıca şu ana kadar yayınlanmış güncelleme sayısını gösteren bir sayaç içerir. Çeşitli çizimler, konsept çizimleri, ve duvar kağıtları; ve içinde yüksek çözünürlüklü resmî logolar, amblemler, yazı tipleri ve çizimler bulunan KENDİN-YAP paketi 32 MB'lık bir .zip dosyasıyla indirilebilir.

Galeri

Dış bağlantılar