Současné události

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
 • 2. srpna 2019 - Oficiální TF2 Blog byl aktualizován. "Update on the Crate Depression of 2019" (Anglicky), chyba hry, která způsobovala to, že některé Cratky dávali 100% šanci na získání Unusuálních Efektů byla opravena. Společnost Valve vydala aktualizaci této situace a informovala o tom, jak budou řešeny získané předměty.
 • 28. března 2018 - Oficiální TF2 Blog byl aktualizován. "Competitive Update Shipped!" (Anglicky), společnost Valve vydala řadu vylepšení pro vyhledávaní zápasů a další vylepšení hry! A nezapomněli na všemi oblíbené nově vydané kosmetické předměty!
Předchozí zprávy

Předchozí události

 • 17. května 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. The First Entirely Community-Created Update is LIVE! (Anglicky) Čtete správně; tentokrát, komunitní přispěvatele nebavilo vytváření mrňavých zbraní, minutových map a bezvýznamných kosmetických předmětů, tak místo toho udělali velkou aktualizaci, kompletní s ukázkou a komiksem (Anglicky). Představujeme Robotic Boogaloo! Tato velmi speciální komunitou řízená událost odhalila, co je v RoboCrate a přidala přes padesát nových předmětů do hry; zjistěte které tady (Anglicky).
 • 1. května 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. SteamPipe: Just a Heads-Up (Anglicky) SteamPipe, nový systém, který zlepší jak se obsah stahuje, aktualizuje a ukládá, je nyní oficiálně spuštěn! Proces převádění trvá jen několik minut, ale rychlejší nepřerušované stahování, rychlejší start a načítání map a lehčí distribuce, instalace a správa modů stojí za to. Přečtěte si FAQ (Anglicky) pro více informací.
 • 2. dubna 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Don't Drink the Jarate (Anglicky) "Normálně nedáváme TF2 cosplay na blog, ze dvou důvodů: 1) Rychle bychom se změnili v TF2 cosplay stránku; a 2) Naše srdce jsou svraštělé jako malé švestky z nenávisti." Ale, skupina úžasných Team Fortress 2 cosplayerů je na blogu, a více obrázků můžete najít tady (Anglicky).
 • 1. dubna 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Business Time TF2 Tým ošidil Reddit do myšlení že si koupili Team Fortress 2 aby mohly tajně koupit Reddit místo toho. Na oslavu tohoto záludného koupení, Reddit předměty budou přidány do hry. Nebuďte příliš nadšení, když, toto může být aprílový žert jako minule.
 • 19. března 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Future Shock Nyní můžete mít stejný klobouk v reálném životě a Team Fortress 2! Podpora virtuální reality byla přidána do hry, tak se nezapomeňte podívat!
 • 28. ledna 2013 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. TF2 Action Figures Are Out Now! NECA vydala dvě nové figurky založených na nejlepších a nejpopulárnějších členech týmu: Pyro a Demoman. Jsou nyní k dispozici v Valve Store, v Toys 'R' Us, FYE, Hastings a na Amazonu, tak rychle než budou pryč!
 • 9. srpna 2011 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Introducing Steam Trading Beta Už vás nebaví vaše klobouky a chce místo nich jiné hry? Máte štěstí, právě totiž byla spuštěna Steam Trading Beta! Díky ní můžete bezpečně vyměnit svoje předměty za hry. Dále můžete také měnit předměty v TF2 aniž by jste museli zapínat hru! Více detailů si přečtěte zde!
 • 2. června 2011 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. The Saxxy Nominees have been announced! Po vybrání deseti nejlepších videí v každé kategorii Saxxy Awards může komunita hlasovat o celkovém vítězi v každé kategorii! Byl také přidán Red Faction: Armageddon promo předmět! Pokud si předobjednáte hru Red Faction: Armageddon do 9. června 2011, získáte zbraň na blízko pro Pyra, Maul. Byla také oznámen týden, ve kterém dostanete dvakrát víc předmětů, od 3. do 10. června Double Drop Week!
 • 5. května 2011 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. The Replay Update. Valve vydává další velký TF2 update! Jedná se o Replay Update! Díky tomuto updatu je mnohem jednodušší vytvářet videa ze hry Team Fortress 2. Své filmařské dovednosti můžete také všem ukázat v soutěži Saxxy Awards. A to ještě není vše, byl totiž zveřejněn nový TF2 komiks!
 • 23. března 2011 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. If We Could Be Serious For a Moment... Valve podporuje Červený kříž v pomoci Japonsku zasaženému tsunami tím, že do Mann Co. obchodu přidalo 3 speciální klobouky a 2 Noise makery. To vše lze zakoupit v Japan Charity Bundlu. Všechny vybrané peníze putují na již zmíněný fond Červený kříž. Klobouky a nástroje lze zakoupit do 6. dubna 2011.
 • 24. února 2011 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Community Map Pack! Valve přidává 3 nové komunitní mapy do TF2! Jsou to mapy Lakeside (vytvořil Valentin "3DNJ" Levillain); Nightfall (vytvořil Aaron "Psy" Garcha a Paul Good); a Frontier (vytvořil Patrick "MangyCarface" Mulholland a Arhurt)! Gratulace všem tvůrcům!
 • 17. prosince 2010 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Aye! Me bottle o'scrumpy! Anon! Australian Christmas update je tu! Do hry byla přidána hromada věcí a nový herní mód! Byly přidány tři další polycount balíčky, "The Medi-eval Medic," "The Hibernating Bear," a "The Expert's Ordnance"! Také byly přidány speciální klíče určené k otevření zimních krabic! Nový herní mód: Středověk, ve kterém lze používat jen některé vybrané zbraně! Pomocí známek můžete také podpořit tvůrce vašich oblíbených map a ještě k tomu dostat klobouk!
 • 26. října 2010 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Couldn't ya see the bloody bombs? Valve a KritzKast tým pořádají soutěž ve které vy máte přijít na to, co řekl Demoman v jeho Meet the videu, když byl vypípán. Nově můžete také zakoupit z Valve obchodu červcené a modré plyšové sticky bomby. Dále bylo představeno další interaktivní Youtube video "A Granary Adventure: The Underdog Story", kde hraje hlavní roli Pyro.
 • 24. Srpna 2010 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. The healing is not as rewarding as the hurting! Soutěž, kde musíte napsat popis klobouků. Ti co vyhrají budou mít popisy ve hře. A nový TF2 promoční předměty za kupování Worms:Reloaded. Dostanete za to klobouk a svaté granáty! Plus, Valve poukazuje na komunitní scénu.
 • 11. Srpna 2010 - PCgamer zveřejnil interview s Robinem Walkerem týkající se Trading, nového Herního typu a Polycount packu (s bonusovým překvápkem). Všechny tři jsou plánované k vydání někdy "příští měsíc."
 • 19. Července 2010 - Máte rádi klobouky? Máte rádi hry zadarmo? Máte rádi rozstřelování vln parazitů s přáteli? Opravdu máte rádi klobouky?? V tom případě vyzkoušejte Alien Swarm, hru zadarmo od Valve která obsahuje achievement k získání TF2 klobouku! Nemáte rádi klobouky???
 • 30. Června 2010 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Listen! Calm before the storm: Prohlédněte si přihlášky na Polycount soutěž! Také opomíná přechod wikipedie do její nové lepší a rychlejší formy.
 • 9. Června 2010 - Oficiální TF2 Blog aktualizován. Tomorrow.. Velké věci se stávají ve Valve. Věci jako vydání TF2 na Mac v 10. červnu 2010.
 • 24. Května 2010 - Více Přispěných! předměty přidány. 10 nových klobouků, 2 nové zbraně, a 1 postranní předmět. Gratuluji pánové.