Template:Current Events/pl

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
 • 9 lutego 2023 - Zaktualizowano oficjalny blog TF2. Uwaga, twórcy Warsztatu Steam! Valve zapowiedziało pełnoprawną, pełnowymiarową aktualizację, która zostanie wydana w okolicach lata! Prześlijcie swoje prace do Warsztatu Steam przed 1 maja 2023, by mieć szansę na ich dodanie do gry w tej aktualizacji.
  • 14 lutego 2023 (edytowano): Valve wprowadziło kilka zmian do treści tego posta na blogu. Zaktualizowany post mówi teraz, że Valve planuje wydać „aktualizację o rozmiarze podobnym do tych z poprzednich wydarzeń okolicznościowych” z „innymi wniesionymi przez społeczność poprawkami do gry” zamiast „pełnoprawnej, pełnowymiarowej aktualizacji” i „kto wie, co jeszcze ?!”.
 • 2 sierpnia 2019 - Zaktualizowano oficjalny blog TF2. Aktualizacja o skrzynkowym kryzysie 2019 (angielski) Naprawiono błąd powodujący, że niektóre skrzynki gwarantowały otrzymanie nakrycia głowy w jakości nietypowy okaz. Valve opublikowało aktualizację sytuacji i podsumowanie wykazów ekwipunków, których dotyczy ten problem.
 • 28 marca 2018 - Zaktualizowano oficjalny blog TF2. Wydano aktualizację trybu Rankingowego! (angielski) Valve wprowadziło mnóstwo zmian do wyszukiwania gier oraz innych aspektów gry! I nie zapomnieli też o uwielbianym przez wszystkich aspekcie gry, nowych stworzonych przez społeczność przedmiotów ozdobnych!
Zobacz poprzednie wiadomości

Poprzednie wydarzenia

 • 5 lutego 2018 - Oficjalny blog TF2 - Wieści na temat Piekła w dżungli (angielski) Kampania Piekła w dżungli zakończy się 11 lutego, lecz nie panikujcie! Dotychczasowy postęp na kontraktach zostanie zachowany dla obecnych właścicieli przepustek i wciąż będą mogli zdobyć ekskluzywne przedmioty. Co więcej, wszystkie mapy będą przeniesione do odpowiednich kategorii pod koniec kampanii. A teraz wracajcie do pracy przy nich!
 • 26 października 2017 - Oficjalny blog TF2 - Scream Fortress IX już tu jest! Scream Fortress po raz kolejny się odbędzie, wraz z Piekłem w dżungli! Darmowe Halloweenowe kontrakty z unikatowymi nagrodami będą dostępne na waszych ConTrackerach do 8 listopada.
 • 19 października 2017 - Oficjalny blog TF2 - Już prawie zaczynamy! (angielski) Aktualizacja Piekło w dżungli już lada chwila będzie! Valve zdecydowało opóźnić aktualizację o następne 24 godziny, aby upewnić się, że wszystko będzie działało. W międzyczasie możecie tutaj (angielski) przeczytać o zmianach do gry, które wprowadza.
 • 18 października 2017 - Oficjalny blog TF2 - Gorący towar! (angielski) Valve nareszcie przedstawiło nam nowe zmiany dla Pyro! Nie należy zapomnieć o najlepszym, czyli o nowych broniach!
 • 17 października 2017 - Oficjalny blog TF2 - Przejdźcie szlak Kampanii! (angielski) Duża aktualizacja potrzebuje nowej kampanii i tak też jest! Oto przedstawiamy kampanie aktualizacji Piekło w dżungli! System kampanii został całkowicie zmieniony, pozwalając na nowe sposoby wykonywania kontraktów, wciąż przy tym nagradzając ekskluzywnymi przedmiotami.
 • 16 października 2017 - Oficjalny blog TF2 - Witamy w... Mercenary Parku! (angielski) Po prawie roku od momentu jej ogłoszenia, nowa, duża aktualizacja jest już na horyzoncie... przedstawiamy Piekło w dżungli (angielski)! A wraz z nią jest także krótki film animowany i przeogromna ilość nowych map oraz drwin!
 • 21 października 2016 - Oficjalny blog TF2 - Scream Fortress VIII już nadeszło! (angielski) Po raz kolejny świętujemy Halloween i tym razem jest ono jeszcze straszniej niż kiedykolwiek! Wśród przerażających map, kontraktów i strasznych drwin, możemy także dumnie ogłosić nasz najnowszy twór: Uniezwyklacz, który można znaleźć w najnowszej skrzynce. Czy już się boicie, fani nietypowych okazów? Gdyż to nie wszystko! Do momentu zakończenia tego wydarzenia, szanse na otrzymanie nietypowego okazu ze skrzynki zostaną podwojone! A wszystkie przedmioty będą miały efekty właśnie z tego wydarzenia! Toż to po prostu przerażające!
 • 11 października 2016 - Oficjalny blog TF2 - Nad czym obecnie pracujemy (angielski) Życzymy wesołego prawie-Halloween! Co roku, w tym właśnie momencie kończylibyśmy prace nad coroczną aktualizacją Halloween, lecz tym razem tak nie jest. Nie, ponieważ pracujemy nad czymś większym: ogromną, nadchodzącą aktualizacją oraz kampanią! Czy to oznacza, że tegoroczne straszydła są odwołane? Wcale nie! Halloween wciąż się odbędzie za tydzień, z nowymi mapami, kontraktami, drwinami oraz innymi niespodziankami!
 • 24 sierpnia 2016 - Oficjalny blog TF2 - Dziś obchodzimy 20 urodziny! (angielski) Dziś są 20 oficjalne urodziny Team Fortress! Wejdźcie do TF2 aby otrzymać swoją Czapkę urodzinową i darmową Terotkę aby okazać swą radość. Podczas gdy dziś są urodziny naszej ulubionej gry, to mogą to być także czyjeś inne urodziny. Mogą to być twoje, bądź moje. Lecz co mamy na myśli, to to, że są to także urodziny Steve'a Guttenberga. Wszystkiego najlepszego Steve!
 • 15 sierpień 2016 - Oficjalny blog TF2 - Poznaj twojego zwycięzcę: PYRO! (angielski) Po pięciu tygodniach palenia i strzelania, ale głównie palenia, Pyro został ogłoszony zwycięzcą Meat vs Match! W rezultacie on otrzyma paczkę wypełnioną balansami rozgrywki, przedmiotami kosmetycznymi oraz nowymi broniami w następnej aktualizacji. Gratulacje, oraz dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli!
 • 9 sierpień 2016 - Oficjalny blog TF2 - Szóste coroczne rozdanie nagród Saxxy! (angielski) Znów jest ten czas w roku. Jest to czas dla szóstego corocznego rozdania nagród Saxxy! Czas by pokazać najlepsze talenty, które społeczność Source Filmaker oferuje. Zgłoszenia można wysyłać do 11 listopada.
 • 15 lutego 2016Oficjalny blog TF2Przepustki do kampanii Śniątecznego fatum za pół darmo! (angielski) Czyżby dość mocno zapomniało ci się o kampanii Śniątecznego fatum? Masz farta, bo teraz wszystkie przepustki kosztują połowę tego, co wcześniej! Wszyscy ci, którzy teraz zakupią tę przepustkę, otrzymają dostęp do tylu kontraktów, ile otrzymali do tej pory gracze posiadający przepustkę od samego początku, więc nie musisz martwić! Zwyczajnie ją kup, bo taka okazja może się nie powtórzyć!
 • 4 grudnia 2015Oficjalny blog TF2Zwycięzcy konkursu Arkham Knight (angielski) Udawanie Batmana (lub Robina) właśnie stało się o wiele prostsze, a to za sprawą nowo dodanych przedmiotów kosmetycznych w stylu batmańskim osobiście zatwierdzonych przez Batmana! Wraz z trzema zwycięzcami pojawiło się siedmioro wyróżnionych konkursowiczów, w skład których wchodzi pełen zestaw przedmiotów, a wszystko to dostępne w Sklepie Mann Co.!
 • 28 października 2015 - Oficjalny blog TF2Scream Fortress VII już jest! (angielski) Przedstawiamy VII coroczną aktualizację Scream Fortress! Wraz z nią pojawiają się cztery nowe stworzone przez społeczność mapy, dwie drwiny i pełno przedmiotów kosmetycznych! Wydarzenie trwać będzie do 11 listopada, więc zbierajcie się do gry, póki jeszcze możecie!
 • 28 października 2015 - Oficjalny blog TF2Konkurs w Warsztacie TF2 związany z Arkham Knight (angielski) Zamiast przebierać się w to Halloween za Batmana, może lepiej byłoby przebrać za niego swoich ulubionych najemników? W Warsztacie Steam akceptowane są od teraz przedmioty kosmetyczne związane z grą Batman: Arkham Knight, więc jeśli chcecie, aby mogły one znaleźć się grze, prześlijcie je do Warsztatu przed 16 listopada 2015!
 • 21 września 2015 - Oficjalny blog TF2Nasze plany (angielski) Kampania Siły Charakteru powoli dobiega końca, a więc czas na kolejną dużą aktualizację, którą powinniśmy wypuścić jeszcze przed końcem tego roku. Jeśli natomiast chodzi o tegoroczne Halloween: w pełni powierzamy je społeczności, aby mogła pokazać, co naprawdę potrafi! Wyślijcie do Warsztatu swoje przedmioty i mapy do 18 października 2015, jeżeli chcecie, aby miały szansę ukazać się w grze!
 • 18 sierpnia 2015 - Oficjalny blog TF2Przedstawiamy Podaniówkę, nowy tryb gry w becie! (angielski) Stworzona przy współpracy Bad Robot i Escalation Studios, Podaniówka jest nowym trybem gry łączącym tradycyjne sporty z mordowaniem swoich wirtualnych znajomych. Wypróbuj ją i trafiaj piłką w bramkę przeciwnika, aby zyskiwać punkty, jednocześnie unikając bycia rozerwanym na kawałeczki!
 • 2 lipca 2015 - Oficjalny blog TF2Pokażcie swą Siłę Charakteru (angielski) Wypełniajcie kontrakty, zdobywajcie dekorowane w unikalne wzory bronie i uczcie się grać od nowa dostępnym uzbrojeniem, gdyż ta najnowsza aktualizacja do TF2 zmieniła napraaawdę wiele statystyk broni.
 • 14 sierpnia 2014 - Oficjalny blog TF2 - Pora Na Nowe Gadżety TF2 (angielski) Czy kiedykolwiek czułeś, że dzisiejszej modzie czegoś brakuje? Na przykład koszulek z pijackimi nadrukami? Pijackimi. I nie chodzi tu o butelkę Demomana. W takim razie wyślij swoje projekty akcesoriów do nowej sekcji z gadżetami w Warsztacie Team Fortress 2. Gadżety będzie można później zakupić, dzięki czemu będziesz wyglądać 295% fajniej – gwarantujemy.* (*nie ma żadnej gwarancji)
 • 4 grudnia 2013 - Oficjalny blog TF2 - Team Fortress Comics #2! (angielski) Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym co oznacza termin "dwumiesięczny"?. Najwyraźniej ma oznaczać "pojawiający się co dwa miesiące", ale nikt nie może być tego pewnym. W każdym razie, oto drugi komiks z serii Team Fortress Comics: Nieszczęśliwe powroty! Dobrej zabawy!
 • 28 października 2013 - Oficjalny blog TF2 - Grave Matters Czy wy też nie możecie się doczekać Halloween? Więc przeczytajcie najnowszy komiks (angielski) aby zabić trochę czasu oczekując na Halloween!
 • 18 września 2013 - Oficjalny blog TF2 - Pozostało tylko 1000 godzin przed TYM dniem! Nigdy nie jest za wcześnie aby zacząć się przygotowywać do Halloween! A więc postarajcie się i pochwalcie swoimi talentami artystycznymi, gdyż od teraz można przesyłać do Warsztatu Steam przedmioty które mogą zostać dodane do gry 31 października!
 • 10 lipca 2013 - Oficjalny blog TF2 - Aktualizacji nadszedł czas! Po tygodniu zapowiedzi, nareszcie nadeszła! Użyjcie swoich Summer Claim Check aby dostać nowe skrzynki Summer Cooler zawierające najnowsze garści stworzonych przez społeczność przedmiotów, cieszcie się nowymi i ulepszonymi mapami oraz jeszcze lepszymi broniami, nawet tymi o których kiedyś nie myśleliście, że będzie kiedykolwiek ich używać!
 • 9 lipca 2013 - Oficjalny blog TF2 - Zmieniamy te głosy! Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób Valve decyduje o dodaniu do gry danego przedmiotu? Dają nam swoją listę propozycji, i tak, twoje głosy również mają znaczenie. A tak przy okazji, to następna aktualizacja przyniesie nam do gry aż 64 zupełnie nowe przedmioty.
 • 8 lipca 2013 - Oficjalny blog TF2 - Zmieniamy te bronie! Następne pod lupę idą bronie. Od prawie niewykorzystywanego Wsparcia Batalionu do wszechobecnego Dzwonu Zmarłego, statystyki dziesiątek tego typu broni zostaną zmienione. Także zestawy przedmiotów nie pozostaną bez zmian, ponieważ premie przez nie dawane zostaną przeniesione na indywidualne przedmioty należące do danego zestawu.
 • 5 lipca 2013 - Oficjalny blog TF2 - Zmieniamy te mapy! Wszystkie nadużycia dobiegną końca. Nadchodząca aktualizacja naprawi je na większości oficjalnych map, między innymi na Badwater, ale za to dwie nowe mapy stworzone przez społeczność, Process i Standin, zostaną dodane do gry i staną się oficjalnymi! Czekamy na więcej nadchodzących wieści!
 • 27 czerwca 2013 - Oficjalny blog TF2 - Należna część Zarobku Żaden przedmiot nie został stworzony przez jedną osobę, bez żadnej pomocy. Więc w ramach podziękowania tym ludziom, Valve umożliwiło kontrybutorom dzielenie się odrobiną swoich przychodów za sprzedawane przedmioty z z ludźmi którzy im pomogli. Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Valve zadecydowało aby przekazywać całą kwotę za sprzedaż przedmiotu jego twórcy, a samemu nie brać procentu od sprzedaży tak jak wcześniej, a więc teraz nie ma żadnych przeciwwskazań aby dzielić się zarobkiem z osobą która ci pomogła tworząc przedmiot.
 • 1 maja 2013 - Oficjalny blog TF2 - SteamPipe: Oficjalnie SteamPipe, nowy system udoskonalający pobieranie, aktualizowanie i przechowywanie plików gry, właśnie pojawił się oficjalnie! Proces konwersji trwa kilka minut, ale szybsze przerywane pobieranie plików, szybszy czas reakcji i ładowanie się mapy, oraz łatwiejsza dystrybucja, instalacja i zarządzanie modyfikacjami są tego warte. Przeczytaj Najczęściej zadawane pytania po więcej informacji.
 • 2 kwietnia 2013 - Oficjalny blog TF2 - Nie pij Sikwonda "Normalnie nie dajemy na blogu postów związanych z przebieraniem się, z dwóch powodów: 1) Szybko zmienilibyśmy się w strone ze zdjęciami przebieranek za postaci z TF2; i 2) Nasze serca są pomarszczone odrobiną nienawiści do tego." Jednakże, grupa niesamowitych przebierańców z Team Fortress 2 pojawiła się na blogu, a więcej zdjęć znajdziecie tutaj.
 • 1 kwietnia 2013 - Oficjalny blog TF2 - Czas biznesu Zespół TF2 oszukał Reddit, aby myśleli że wykupili Team Fortress 2, żeby w rzeczywistości wykupić potajemnie Reddit. Aby uczcić to przebiegłe wykupienie, przedmioty z Reddit zostały dodane do gry. Nie podniecaj się tak, może to mieć związek z prima aprilis, tak jak poprzednio.
 • 19 grudnia 2012 - Oficjalny blog TF2 - Nowe przedmioty z Adult Swim Jesteś fanem The Venture Bros. lub Aqua Teen Hunger Force? Chciałeś kiedykolwiek pokazać innym jakim ich wielkim fanem jesteś? Teraz możesz to zrobić, z nowymi przedmiotami prosto z Adult Swim! Zobacz więcej o tym tutaj.
 • 17 października 2012 - Oficjalny blog TF2 - Hej, robaczki! Mam wiadomość Saxton Hale zajął swój cenny czas właśnie dla Ciebie - Tak jest! dla Ciebie - i dla twojego tchórzostwa. Ale skoro uważasz, że nie jesteś tchórzem to w takim razie ta wiadomość nie jest dla Ciebie! Tak czy inaczej i tak informuję, że teoretycznie żyjesz w świecie cierpienia i bólu.
 • 16 sierpnia 2012 - Oficjalny blog TF2 - Kontrybucje. Kiedykolwiek chciałeś mieć filmy, zdjęcia, dyskusje i rozmowy, praceWarsztatu Steam i inne rzeczy w jednym miejscu? Nie? Ehh, szkoda, bo właśnie dostaliśmy swój własny Kontrybutor, który jest częścią najnowszej aktualizacji Steama. Mimo że aktualizacja jest wciąż w fazach testowych, to każdy może sprawdzić ją już teraz!
 • 12 sierpnia 2012 - Oficjalny blog TF2 - Bracia Krwi. Już w 12 godzin społeczność rozwiązała najbardziej skomplikowaną ARG w historii TF2, której rozwiązanie ujawniło nowy komiks kilka tygodni przed datą, którą planowało Valve. Dobra robota.
 • 21 czerwca 2012 - Oficjalny blog TF2 - Jak Powstaje Broń. Jeżeli mapy nie są wystarczająco zabawne, Jalcober stworzył samouczek dla innych użytkowników, jak modelować, oteksturować i wysłać swoje bronie dla TF2. W międzyczasie, społeczność odkryła, że gdy użyje się w wytwarzaniu dwóch skórek od banana, otrzyma się sekretną wiadomość, wyjątkową dla każdego gracza. Kody te utworzyły ten obraz. Dowiedz się więcej w artykule o ARG.
 • 1 czerwca 2012 - Oficjalny blog TF2 - Jak Powstaje Mapa. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak tworzone są mapy do TF2? Ucieszysz się więc tym opisem procesu myślowego włożonego w popularną mapę. Zobacz powstawanie Gorge, od wstępnego pomysłu jako szkic, aż do finalnego produktu.
 • 7 kwietnia 2012 - Nowa encyklopedia związana z Valve, Ricochet Wiki, została utworzona przez naszą społeczność! Zacznij edycję już teraz, lecz uważaj, aby podczas niej nie spaść ze swojego stanowiska ani nie zostać uderzonym dyskiem!
 • 2 lutego 2012 - Oficjalny blog TF2 - TF2012! Czas na zdradzenie planów na przyszły rok! Zespół TF2 potwierdza, że pracuje nad ściśle tajnym projektem... który nie ma nic wspólnego z czapkami?! Warsztat Steam ma teraz swoją grupę Steam, którą można znaleźć tutaj. Film Poznajcie Pyro ma być wypuszczony gdzieś w tym roku, więc wypatrujcie go w 2014! I w końcu Coroczne Nagrody Saxxy powracają, lepsze niż kiedykolwiek. Dlaczego? Będzie trzeba poczekać, aby się dowiedzieć...
 • 14 listopada 2011 - Oficjalny blog TF2 - Potrzebujemy twojej kreatywności!(angielski). Ahh, to już połowa Listopada. To magiczny czas w roku gdzie niecierpliwie czekamy na Australijskie święta. Ale to także czas, w którym możesz pokazać co potrafisz. Czekamy na Twoje propozycje czapek i broni, które mogą zostać użyte podczas tegorocznych świąt. Przestań bawić się narzędziami w piwnicy i przyczyń się do rozwoju Sklepu Mann Co..
 • 7 listopada 2011 - Oficjalny blog TF2 - Zagłosuj Teraz! - Pomóz Mi sie podnieść Doktorku! (angielski) - Jeżeli Dr. McNinja (angielski) oraz Saxtom Hale mieliby ze sobą walczyć, to jak myślisz - Kto wygra? Oczywiście, że Australijski dyrektor generalny Mann Co., który zabił już aż 1593 lekarzy! Pomóż mu pokazać raz na zawsze kto jest mistrzem głosując tutaj. (angielski) Inną ważna wiadomością jest to, że jeden z jego współpracowników był na tyle sprytny, że rozszyfrował tajną wiadomość od Saxtona i wysłał mu wiadomość zwrotną... lecz kilka troszkę za późno. ~ Tak czy siak, dziękuje Ci za głosy! ~ Saxtom Hale
 • 21 października 2011 - Oficjalny blog TF2 - Halloweenowa Aktualizacja (angielski) . Halloween zbliża się wielkimi krokami, ale tym razem będzie jeszcze bardziej przerażające niż kiedykolwiek! Aby przygotować się na nią wejdź na Mann Manor (angielski) i zabij Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca kilka razy i stań się odważny jak sam Saxton Hale! Gdy nadejdzie kolejna aktualizacja, która przestraszy Cie tak bardzo będziesz wolał, żeby to wszystko było tylko snem. Ale nie będzie!!! W międzyczasie łap za siatkę, zbierz cukierki i baw się dobrze!
 • 9 sierpnia 2011 - Oficjalny blog TF2 - Ogólny System Handlowy "Beta" (angielski) Nudzi się handlowanie czapkami ? Chciałbyś sprzedać je za coś wartościowego... jak gry? Ogólny System Handlowy jest już dostępny w fazach BETA! Gracze, którzy grają w Team Fortress 2, Portal 2 lub Spiral Knights mogą teraz wymieniać się przedmiotami między sobą po za grą! Profile użytkowników w Społeczności Steam zostały wzbogadzone o widoczność Plecaków z poszczególnych gier. Możesz teraz wymienić się przedmiotami z gier, kuponami promocojnymi oraz grami za pomocą łączoności Systemu Handlowego! Zapoznaj się z Systemem i kup coś niesamowitego bez wchodzenia do gry!
 • 14 czerwca 2011 - Przedmiot promocyjny z gry Spiral Knights! Jeżeli zdobędziesz osiągnięcie "Mission Accomplished" w grze Spiral Knights (angielski), otrzymasz nowy przedmiot dla Żołnierza: Spiralną Saladę. Czy wspominaliśmy, że Spiral Knights jest grą darmową?
 • 31 maja 2011 - Przedmiot promocyjny z dodatku Magicka: Nippon! Jeśli zakupisz dodatkową zawartość Magicka: Nippon (angielski) do gry Magicka (angielski) przed 5 czerwca, otrzymasz nowy przedmiot dla Demomana: Kaptur Magika.
 • 23 maja 2011 - Oficjalny blog TF2 - Battle Voting Continues! (angielski) Kiedy Valve zakończyło termin składania prac konkursowych w ostatni czwartek, otrzymali oni dziesiątki tysięcy filmów zgłoszonych w Konkursie Saxxy! Ale teraz, konkurs Saxxy zbliża się do końca Bitwy na Głosy, 26 maja, więc głosuj (angielski) póki możesz! Najczęściej oceniane filmy zostaną wybrane przez Valve, pozwalając społeczności zagłosować jeszcze raz, aby zdecydowali kto otrzyma Nagrody Saxxy. Do tego czasu nie przestawajcie głosować!
 • 13 maja 2011 - Przedmioty promocyjne z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów! Jeśli zakupisz grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (angielski) przed 17 maja, otrzymasz trzy nowe przedmioty dla Skauta. Cieszcie się nimi!
 • 5 maja 2011 - Oficjalny blog TF2 - Aktualizacja Powtórkowa (angielski) Valve wydaje kolejną główną aktualizację TF2. Wypuszczając Aktualizację Powtórkową! Teraz jest jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek tworzyć ekscytujące filmy z twoich największych porażek i najbardziej upokarzających zwycięstw. Zaprezentuj swoje zdolności reżyserskie przystępując do konkursu o Nagrodę Saxxy (angielski), z ponad dwudziestoma kategoriami do wyboru. Gdyby tego było mało, pojawił się nowy komiks (angielski) do przeczytania i dziesięć nowych czapek do noszenia. Miłej zabawy i powodzenia dla tych, którzy biorą udział w konkursie!
 • 14 kwietnia 2011 - Oficjalny blog TF2 - The Hatless Update (angielski) Pomimo wcześniejszych wypowiedzi, lub nawet gróźb, Zespół TF2 udowadnia, że TF2 nie jest przyjacielem z małą ilością talentów i wydało Bezczapkową Aktualizację, aktualizację bez ani jednej czapki! Wdrażając do gry systemy szkolenia i głosowania, trening dla dodatkowych klas, pojedynki na określoną klasę, dynamiczne ładowanie modeli, powiązanie ze Steam ID serwerów, usprawnienia botów, czatu głosowego i farbowania, a także kilka poprawek przedmiotów oraz nowa mapa: KOTH_Badlands! Rozkoszujcie się aktualizacją, ale oglądajcie się do tyłu, ponieważ bot Szpieg jest teraz bardziej przebiegły, niż kiedykolwiek wcześniej.
 • 8 kwietnia 2011 - Oficjalny blog TF2 - Charity Results (angielski) Zespołowi TF2 udało się uzbierać 430,543.64$ z dotacji na Japońską Paczkę Charytatywną, i chciałoby podziękować społeczności TF2 za niesamowitą hojność! Dodatkowo grupa Unusual Hat Club uzbierała 3,000$ dla Japonii poprzez ich kampanię Hats for Help. Dziękujemy każdemu kto przyłączył się do zbiórki!
 • 29 marca 2011 - Oficjalny blog TF2 - Hats For Help (angielski) Dochód ze sprzedaży Japońskiej Paczki Charytatywnej przeznaczony na akcję pomocy ofiarom klęski żywiołowej w Japonii prowadzoną przez Amerykański Czerwony Krzyż przekroczył jak do tej pory 300 000$. To fantastyczna wiadomość, która świadczy o tym jak hojna i niesamowita jest społeczność Team Fortress 2. Świetna robota, nie przerywajcie tego wielkiego wyczynu! Tak w kwestii przypomnienia, Japońska Paczka Charytatywna będzie dostępna w Sklepie Mann Co. do 6 kwietnia.
 • 6 stycznia 2011 - Oficjalny blog TF2 - Have at 'em, lads! (angielski) Społecznościowe ogłoszenie o nadchodzącym starciu Pubs vs Pros Winter Wasteland, podczas którego 6 zawodowych graczy TF2 zmierzy się z 9 graczami z publiki, a także przypomnienie o obejrzeniu filmików z ETF2L Highlander Mix-up na eXtelevision.
 • 27 grudnia 2010 - Team Fortress 2 został wybrany przez PCGamer UK (angielski) na Internetową Grę Roku (angielski) 3 lata po jej wydaniu! Świetna robota, Valve! Trzymajcie tak dalej z tymi świetnymi rzeczami, dzięki którym ciągle wracamy do gry!
 • 17 grudnia 2010 - Oficjalny blog TF2 - Aye! Me bottle o'scrumpy! Anon! (angielski) Nadeszły Australijskie Święta! Dodano masę nowych przedmiotów do gry, jak również nowy tryb gry! Pojawiły się też w grze trzy następne paczki z Polycount - "Średniowieczny Medyk", "Hibernujący Niedźwiedź" oraz "Uzbrojenie Eksperta"! Dodano też klucze dla Świątecznych Zimowych Skrzynek! Nowy tryb gry: Tryb Średniowieczny, w których możesz używać wyłącznie starych broni! Możesz także dotować maperów, otrzymując w zamian czapkę! Wow! Czyż nie jesteś zadowolony z tego, że wszyscy żyjemy w Cudownym Świecie Oz?
 • 5 listopada 2010 - Oficjalny blog TF2 - TF2 Maintenance - November 9 - 1pm PST (angielski). Zespół TF2 aktualizuje nas podczas wyłączenia systemu przedmiotów we wtorek 9 listopada od 22:00 do około 23:30, wyłączając na ten czas plecaki, ekwipunek, okno handlu, Sklep Mann Co. oraz menu wytwarzania. Dodatkowo wszyscy użytkownicy API powinni zwrócić uwagę, że w tym samym czasie będą przenoszone również ID przedmiotów. Na forum użytkowników Steama (angielski) znajduje się aktualizowany temat o zmianach.
 • 14 października 2010 - Oficjalny blog TF2 - Sandwich and I are coming for you! (angielski) Valve ogłasza zwycięzców Konkursu Art Pass, wspomina też inne propozycje godne uwagi. Gratulacje dla YM i 3DNJ za wygraną! Szczególne podziękowania dla Acegikmo, Gooba, honeymustard oraz TerabyteST za swoją świetną robotę nad innymi mapami godnymi polecenia. Valve linkuje także do filmiku autorstwa ESEA S6.
 • 24 sierpnia 2010 - Oficjalny blog TF2 - The healing is not as rewarding as the hurting! (angielski) Konkurs, w którym to TY piszesz opisy dla czapek, a zwycięskie wpisy zostaną dodane do gry? PONADTO nowa promocja pomiędzy grami TF2 i Worms: Reloaded? Super! Dostajesz nową czapkę i święte granaty ręczne! Dodatkowo Valve czyni spostrzeżenia na temat sceny ligowej.
 • 11 sierpnia 2010 - PCGamer (angielski) zamieszcza wywiad z Robinem Walkerem odnośnie handlu, nowego trybu gry oraz Paczki Polycount (z dodatkową paczką-niespodzianką). Wszystkie trzy rzeczy mają być wydane "w następnym miesiącu".
 • 10 sierpnia 2010 - Oficjalny blog TF2 - Sorry to pop in unannounced (angielski) - ogłoszenie ETF2L Highlander Community Challenge i otwarte zaproszenie dla społecznościowych twórców do udzielania wywiadów o modelowaniu.
 • 19 lipca 2010 - Lubisz czapki? Lubisz darmowe gry? Lubisz przebijać się poprzez fale obcych pasożytów razem z przyjaciółmi? Czy NAPRAWDĘ lubisz czapki?? Sprawdź więc Alien Swarm (angielski), darmową grę od Valve, która nadchodzi razem z osiągnięciem dla czapki do TF2! Czy nie KOCHASZ czapek???
 • 16 lipca 2010 - Oficjalny blog TF2 - RUN! RUUUUUN! I AM COMING FOR YOU! (angielski) Goście z TF2Maps.net otworzyli swe drzwi dla nowego konkursu Art Pass. Valve zgubiło mapę, a uczestnicy z TF2Maps.net muszą ją dokończyć! Mapa zwycięzcy staje się oficjalną mapą. Ponadto w komiksie gościnnie pojawiła się Team Fortress Wiki!
 • 15 lipca 2010 - Oficjalny blog TF2 - Aye, that's tha way ya do it! (angielski) Ogłoszono (angielski) zwycięzców konkursu Paczki Polycount! Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! BONUS: Valve potwierdziło, że kilka innych paczek zostanie dodanie dodanych do gry w późniejszych aktualizacjach. Hurra!
 • 1 lipca 2010 - Oficjalny blog TF2 - Steam Web APIs. (angielski) Valve tworzy nowe API dla systemu przedmiotów w TF2. Sprawdź bloga, aby dowiedzieć się więcej.
 • 30 czerwca 2010 - Oficjalny blog TF2 - Listen! (angielski) Cisza przed burzą: Sprawdź propozycje zestawów z konkursu Polycount! Ponadto TF2 Wiki jest teraz w swoim nowszym, bardziej oficjalnym i mniej konfrontacyjnym domu.
 • 18 czerwca 2010 - Oficjalny blog TF2 - Three Maps. Two Teams. One Victor. (angielski) Gracze z publicznych serwerów walczą z profesjonalistami w Bitwie Dwóch Światów! Zobacz, jak profesjonalni gracze walczą do upadłego z graczami z publicznych serwerów. Obejrzyj także ten świetny plakat.
 • 9 czerwca 2010 - Oficjalny blog TF2 - Tomorrow. (angielski) Wielkie sprawy dziejące się w Valve. Prawdopodobnie wydanie TF2 na Maca 10 czerwca 2010.
 • 20 maja 2010 - Dodano kolejne przedmioty z akcji Kontrybucji. 10 czapek, 2 nowe bronie i 1 dodatkowy przedmiot - gratulacje, chłopaki.