The Contract/pl

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
The Contract
Thecontract01.jpg
Informacje o komiksie
Wydano: July 1, 2015
Liczba stron: 18
Panie Hale, krzesło na którym siedzę jest zrobione z Sił Natury!
Panna Pauling

The Contract to komiks wydany pierwszego lipca 2015 roku, zapowiadał aktualizację Gun Mettle. Przedstawia Pannę Pauling proszącą Saxtona Hale'a o pomoc ze znalezieniem nowej zapłaty dla najemników, aby utrzymać ich przy pracy.

Streszczenie

Już na początku komiksu widzimy Saxtona Hale'a, który zajada się swoją przekąską, jest to nóżka żyrafy i jajka Kakapo, w tym czasie jego Lokaj Bidwell informuje go o przybyciu Panny Pauling na umówione spotkanie. Hale każe ją wyrzucić, jednak Panna Pauling wyjaśnia, że posiada zbyt dużo sztuk tych samych broni, i prosi o przyznanie nowych broni, którymi mogłaby opłacać najemników. Saxton nie zgadza się z nią twierdząc, że wszystkie bronie, które tworzy są rzadkie, kłamstwo jednak wychodzi na jaw gdy Panna Pauling pokazuje mu krzesło zrobione z Sił Natury. Właściciel Mann co zostaje ostrzeżony, że jeśli nie przekaże nowych broni, to nad nim i nad Panną Pauling będzie wisiała kara śmierci.

Pomimo groźby utraty życia, Saxton wciąż ignoruje prośbę swojego gościa. Aby wyjaśnić swoją postawę, Panna Pauling jest zaprowadzona do 'Elitarnego Apartamentu Mann Co.', przeznaczonego dla komandosów, zabójców i tym podobnych. Po pokazaniu kilku broni w Apartamencie, Hale tłumaczy, że są one zbyt drogie. Miss Pauling jest zabrana do brudnego pomieszczenia, gdzie Prezes Mann Co. pokazuje jej dwie połączone Siły Natury.

W nocy, Panna Pauling zakrada się do elitarnego apartamentu z zamiarem kradzieży wszystkich znajdujących się tam broni. Podczas ładowania broni na taczkę, do bohaterki dzwoni Saxton ze wspaniałą ofertą sprzedaży prezentowanych wcześniej Siły Natury, które zostały rozdzielone. Panna Pauling zgadza się, wciąż ładując bronie na taczkę. Hale wyjaśnia jej jak bardzo jest nieporadna w interesach. Bohaterka zostawia karteczki mówiące, że jest dłużna Saxtonowi milion dolarów, po czym opuszcza miejsce zabierając ze sobą wszystkie wystawione bronie.

Strony

Zobacz również

Zewnętrzne linki