Trzecie Coroczne Nagrody Saxxy

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy Trzeciego Corocznego konkursu Saxxy. Jeśli chodziło ci o coś innego, odwiedź Saxxy (ujednoznacznienie).
Saxxy2013.png
Zbliża się sezon nagród, a to może oznaczać tylko jedno: przez następne dwa miesiące, ludzie z Hollywoodu będą rozdawać sobie nawzajem pomalowane sprayem trofea i grać muzykę podczas swoich przemówień. A kiedy cały kurz opadnie, wszyscy Stevenowie Spielbergowie i Tomowie Hanksowie na świecie spojrzą z wyrzutami sumienia na swoje głupiutkie, małe statuetki i pomyślą "Chciałbym otrzymać Saxxy."
Oficjalny blog TF2

Trzecie Coroczne Nagrody Saxxy to konkurs Team Fortress 2, który został ogłoszony 2 października 2013. Polegał on na tym samym, co jego edycje z poprzednich lat.

Kategorie to: "Najlepsza komedia", "Najlepszy film akcji", "Najlepszy dramat", "Najlepszy krótki film" i "Najlepszy ogółem". Kategoria "Najlepszy krótki film" została dodana w tym roku, aby dać szansę osobom, które tworzą świetne filmy trwające poniżej minuty. W tej edycji, wszystkie filmy musiały zostać w Source Filmmaker, zatem filmy z Edytora Powtórek nie były przyjmowane.

Zasady

 • Filmy nie mogą być dłuższe niż 5 minut, z wyjątkiem filmu z kategorii Najlepszy krótki film, którego długość nie może przekraczać 1 minuty.
 • Każdy film musi być w rozdzielczości przynajmniej 720p.
 • Filmy muszą być wyrenderowane w Source Filmaker, jednak mogą być potem wyedytowane za pomocą narzędzia do postprodukcji w celu nadania tytułów czy innych efektów.
 • Filmy należy przesłać za pomocą opcji menu "Submit Video to Saxxy Awards" w Source Filmmaker.
 • Tylko filmy wrzucone między 11 listopada, 4:00 PM a 18 listopada, 4:00 PM PST będą brane pod uwagę.
 • Głosowanie rozpoczyna się 18 listopada i trwa do 24 listopada.
 • Zwycięzcy zostaną ogłoszen 26 listopada.
 • Wszyscy współtwórcy muszą zostać wpisani, zanim zakończy się głosowanie.
 • Można korzystać ze wszelkich treści stworzonych przez Valve.
 • Jeśli używasz treści innych, niż te stworzone przez Valve, musisz być ich twórcą, lub posiadać jego wyraźną zgodę, a także zamieścić w opisie adres URL do jego dzieła. Dotyczy to muzyki, podobizn postaci itp. Wszystkie zgłoszenia, naruszające własność intelektualną niezwiązana z Valve, zostaną odrzucone.
 • Dozwolone są wielokrotne zgłoszenia na osobę.
 • Zgłoszenia nie mogą zawierać reklam.

Głosowanie

Głosowanie rozpoczęło się 18 listopada, a zakończyło 24 listopada 2013. Głosowanie było dostępne dla osób, które posiadały konto Steam oraz grę Team Fortress 2.

Finaliści


Zwycięzcy

We wtorek, 26 listopada 2013, zwycięzcy zostali ogłoszeni na stronie Source Filmmaker(angielski).

Wszyscy zwycięzcy otrzymali Saxxy za swoje dokonania.

Zwycięzcy kategorii Najlepszy ogółem mogli polecieć na wycieczkę do siedziby Valve w Seattle, gdzie mieli okazję spotkania z twórcami filmów Valve.

Zwycięzcy każdej kategorii zostali ogłoszeni przez globalne powiadomienie z wszystkimi wymienionymi twórcami. Gracze mogli oglądać filmy przez przeglądarkę Steam w grze.

Zobacz również

Zewnętrzne źródła