Tip of the Hats

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Tip of the hats fundraiser logo.jpg
Dzięki za pomoc!
Zołnierz

Tip of the Hats jest coroczną, nadawaną na żywo akcją charytatywną, hostowaną przez społeczność Team Fortress 2. Celem tego wydarzenia jest bawienie społeczności i zbieranie donacji pieniężnych, czy w grze, od społeczności dla One Step Camp, organizacji non profit, która oferuje obozy i różne programy edukacyjne dla dzieci z nowotworem. Każda akcja normalnie ma kilka głównych zdarzeń - granie na serwerach publicznych, na serwerach Jump, projektowanie w Source Filmmakerze, granie w BBall, otwieranie skrzynek, granie w Ultiduo czy MGE. Czasami inne zdarzenia zostaną dodane, takie jak Dota Fortress czy 9v9 z Roll The Dice.

Lista osób wspierających z 2014 roku znajduje się tutaj: [1]

Czas i data zdarzeń w 2014 znajdują się tutaj: [2]

Oś czasu

Na pierwszym zdarzeniu, które miało miejsce w kwietniu 2013, trwał 36 godzin i uzbierał ponad $35,000. Gracze z świata brali udział w streamie na żywo i pomagali w tym, żeby to zdarzenie było największym wydarzeniem w Team Fortress 2. Oglądało to wydarzenie więcej niż 65 tysięcy ludzi.

Drugie wydarzenie miało miejsce w marcu 2014, trał 36 godzin i uzbierał ponad $108,000 i te wydarzenie oglądało więcej niż 580,000 ludzi. Te wydarzenie ukazało nowe jump mapy, takie jak: jump_jurf i jump_iT.

Trzecie wydarzenie miało miejsce w wrześniu 2015, trwało 36 godzin i uzbierało ponad $214,000.

Czwarte wydarzenie odbyło się w 2016 roku i trwało od 16 do 18 września, udało się uzbierać $185,812. W tym roku stream trwał po 11 godzin dziennie (w poprzednich latach trwał bez przerwy).

Aukcje przedmiotów

Since in-game items would be of no use to One Step Camp, a number of donated in-game items ranging from strange weapons to unusual cosmetic items were sold to players for money during multiple silent auctions. These items themselves would often be sold for more than regular value as they were gifted by individuals who have dedicated a vast majority of their time into Team Fortress 2 and are known for it or have contributed a large amount of their time towards making the Team Fortress 2 community a better place.

Filmy z wydarzenia

Zobacz również

Zewnętrzne linki