True Meaning

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
True Meaning
TrueMeaning Titlecard.png
Informace o komiksu
Vydán: 13. prosince 2011
Stránek: 4
Umělec: Minttu Hynninen
Pyro, nepsal jsi dopisy do jiné dimenze?
Engineer

True Meaning (Pravý Význam) je komiks vydaný 13. prosince 2011, společně s aktualizací Australian Christmas 2011.

Rozbor

Komiks je zasazen do doby vánoc, a začíná Engineerem který u krbu a vánočního stromku předčítá Pyrovi knihu jménem "The Story of Australian Christmas" (Příběh o Australských Vánocích). A jak se oba zahledí ven z Engineerova okna, spatří objekt který se řítí přímo na ně. Objekt, který se velmi podobá havarované raketě z komiksu "Grordbort's Crash", poté naráží do Engineerova domu.

Obsah rakety je plný "mimozemských zbraní", (jak je nazývá Engineer) a mimo jiné se mezi němi nachází Phlogistinator, který Pyro již svírá v rukou. Na raketě se také nachází zpráva vysvětlující že zbraně byly zaslány od neznámých bytostí z jiné dimenze.

Strany

Strany (bez textu)

Drobnosti

Strana 1

  • Na římse za Engineerem je k vidění Solemn Vow se Santovskou čepicí, nicméně v normální verzi komiksu je zakryt textovou bublinou, tudíž je k vidění pouze ve verzi komiksu bez bublin.
  • Vánoční stromek z kostí je vyzdoben několika "vánočními ozdobami", které jsou ve skutečnosti zbraně a vybavení z TF2 Univerza.

Strana 2

  • Vedle sedícího Pyra je k vidění Triboniophorus Tyrannus s malou Santovskou čepicí, nicméně v normální verzi komiksu je zakryt textovou bublinou, tudíž je k vidění pouze ve verzi komiksu bez bublin.

Strana 3

Strana 4

  • Engineerova poznámka o "super dítěti" je odkaz na původ Supermana.

Zhlédněte také

Externí odkazy