Nietypowy Okaz

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Backpack Napper's Respite.png
Szlafmyca Śpiocha (nietypowy okaz)
Czapka poziomu 1 - 100
Efekt: Wirujące Serce
Odpoczynek po długim dniu palenia Skautów.

Nietypowy Okaz jest jedną z jakości przedmiotów używaną najczęściej do wyznaczania czapek z dołączonymi do nich specjalnymi efektami cząsteczkowymi. Czapki w tej jakości można pozyskać otwierając Skrzynki Mann Co. przy pomocy Kluczy do Skrzynek Mann Co., lub poprzez wymianę z innym graczem. Nietypowe wersje czapek zawarte w Świątecznej Zimowej Skrzynce można również było uzyskać otwierając skrzynki przy pomocy Kluczy do Świątecznych Zimowych Skrzynek podczas Australijskich Świąt.

Kolor nietypowych przedmiotów jest zapisany w szesnastkowym kodzie #8650AC.

Inne nietypowe okazy

Wraz z aktualizacją Scream Fortress wydano dwa inne nietypowe okazy przedmiotów: Nawiedzony metal ze złomu i Ścinacz Głów Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca. W przeciwieństwie do reszty nietypowych okazów, te przedmioty nie mają przypisanego do siebie efektu cząsteczkowego. Poza posiadaniem nietypowej jakości, Ścinacz Głów Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca ma takie same statystyki, jak Wyszczerbiec.

Nietypowe efekty

Zobacz też: Efekty cząsteczkowe

Standardowa seria

Standardowe Nietypowe efekty mogą być znalezione w skrzyni z określonej serii.

1 generacja

Pierwsza generacja standardowych Nietypowych efektów została dodana w Mann-Konomia. Mogą one być zdobyte ze skrzyń Serii #1 i kolejnych.

Lista nietypowych efektów pierwszej generacji
Efekty przedmiotów ozdobnych
Unusual Green Confetti.png
Unusual Purple Confetti.png
Unusual Haunted Ghosts.png
Unusual Green Energy.png
Unusual Purple Energy.png
Unusual Circling TF Logo.png
Zielone konfetti Fioletowe konfetti Straszliwe duchy Zielona energia Fioletowa energia Wirujące logo TF
Unusual Massed Flies.png
Unusual Burning Flames.png
Unusual Scorching Flames.png
Unusual Searing Plasma.png
Unusual Vivid Plasma.png
Unusual Sunbeams.png
Chmara much Palące płomienie Piekące płomienie Paląca plazma Żywa plazma Promienie Słońca
Unusual Circling Peace Sign.png
Unusual Circling Heart.png
Wirujący znak pokoju Wirujące serce


2 generacja

Druga generacja standardowych Nietypowych efektów została dodana w Aktualizacji z 18 sierpnia 2011. Mogą być one zdobyte ze skrzyń Serii #26 i kolejnych.

Lista nietypowych efektów drugiej generacji
Efekty przedmiotów ozdobnych
Unusual Stormy Storm.png
Unusual Blizzardy Storm.png
Unusual Nuts n' Bolts.png
Unusual Orbiting Planets.png
Unusual Orbiting Fire.png
Unusual Bubbling.png
Burzliwa burza Śnieżna zamieć Śrubki i nakrętki Układ planetarny Błędny ognik Bąbelki
Unusual Smoking.png
Unusual Steaming.png
Dym Para


3 generacja

Trzecia i obecna generacja standardowych Nietypowych efektów została dodana w Aktualizacji z 19 czerwca 2013. Mogą być one zdobyte ze skrzyń i skrzynek Serii #59 i kolejnych.

Lista nietypowych efektów trzeciej generacji
Efekty przedmiotów ozdobnych
Unusual Kill-a-Watt.png
Unusual Terror-Watt.png
Unusual Cloud 9.png
Unusual Aces High RED.png
Unusual Aces High BLU.png
Unusual Dead Presidents.png
Gigawat Megawat Niczym w niebie RED BLU Duży nominał
Asy pik
Unusual Miami Nights.png
Unusual Disco Beat Down.png
Noce Miami W błysku disco


Blask społeczności

Ekskluzywny Nietypowy efekt dodany w aktualizacji Pierwsza paczka przedmiotów społeczności. Jest on automatycznie przypisywany do przedmiotów jakości Za Zasługi i Autorskiej.

Serie Scream Fortress

Nietypowe efekty Scream Fortress mogą być znalezione w określonych skrzynkach Scream Fortress. Podczas wydarzenia, są one również dostępne we wszystkich pozostałych seriach skrzynek.

Bardzo straszne Halloween

Pierwsza generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Bardzo straszne Halloween. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia.

Spektralne Halloween

Druga generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas aktualizacji Spektralne Halloween. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia.

Scream Fortress 2013

Trzecia generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2013. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia.

Scream Fortress 2014

Czwarta generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2014. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia.

Scream Fortress 2015

Piąta generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2015. Można je było zdobyć ze Skrzyni gargulca podczas wydarzenia. Obecnie, można je nadal zdobyć z tej skrzyni.

Scream Fortress 2016

Szósta generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2016. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Mogą one być nadal zdobyte ze Skrzyni gęsiej skórki.

Scream Fortress 2018

Siódma generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2018. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Mogą one być nadal zdobyte ze Skrzyni purpurowego pająka.

Scream Fortress 2019

Ósma generacja Nietypowych efektów Scream Fortress została dodana podczas Scream Fortress 2019. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Mogą one być nadal zdobyte ze Skrzyni potwornych łupów.

Seria Śniąteczna

Śniąteczne Nietypowe efekty mogą być znalezione w określonych Śniątecznych skrzniach. Podczas Śniątecznego wydarzenia są one również dostępne we wszystkich pozostałych seriach skrzynek.

Śnięta 2019

Pierwsza i obecna generacja Śniątecznych Nietypowych efektów została dodana podczas aktualizacji Śnięta 2019. Obecnie można je zdobyć z dowolnej skrzyni.

Mechaniczne Boogaloo

Aktualizacja Mechaniczne Boogaloo dodała nową generację Nietypowych efektów. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Obecnie można je tylko zdobyć z RoboSkrzynki Społeczności.

Miłość i wojna

Aktualizacja Miłość i wojna dodała nową generację Nietypowych efektów. Można je zdobyć wyłącznie z Uniezwyklaczy drwin.

Aktualizacja społeczności „Koniec trasy”

Aktualizacja społeczności „Koniec trasy” dodała nową generację Nietypowych efektów. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Obecnie można je zdobyć tylko ze Skrzynki aktualizacji społeczności „Koniec trasy” .

Siła charakteru

Aktualizacja Siła charakteru wprowadziła nową generację Nietypowych efektów. Można je zdobyć ze skrzynek zawierających Dekorowane bronie.

Wraz z aktualizacją Piekło w dżungli, efekt kula energii został usunięty z puli dostępnych Nietypowych efektów. Można obecnie zdobyć tylko pozostałe trzy efekty.

Aktualizacja społeczności „Inwazja”

Aktualizacja społeczności „Inwazja” wprowadziła nową generację Nietypowych efektów. Można je było zdobyć z dowolnej skrzyni podczas wydarzenia. Obecnie można je zdobyć ze Skrzyni kolekcji poufne lub Skrzyni kolekcji kwarantanny.

Lista nietypowych okazów czapek

Możliwe przedmioty w jakości nietypowy okaz
Batter's Helmet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bonk Helm Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ye Olde Baker Boy Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Baseball Bill's Sports Shine Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Troublemaker's Tossle Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Whoopee Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Milkman Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bombing Run Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Flipped Trilby Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Hełm pałkarza Hełm Bonk Czapka gazeciarza Sportowy połysk baseballowego Bogusia Czapka rozrabiaki Pierdziuszka Mleczarz Rajd bombowy Odwrócony trilby
Superfan Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Essential Accessories Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hero's Tail Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sign of the Wolf's School Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Planeswalker Goggles Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bonk Boy Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Flip-Flops Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lucky No. 42 Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz El Jefe Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Superkibic Niezbędne akcesoria Kucyk bohatera Symbol Szkoły Wilka Gogle obieżysfera Bonk Boy Japonki Szczęśliwy nr 42 El Jefe
Backwards Ballcap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hermes Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hot Dogger Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stereoscopic Shades Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ball-Kicking Boots Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Wrap Battler Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz B-ankh! Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Futankhamun Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Big Elfin Deal Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Bejsbolówka buntownika Hermes Hotdoggista Stereoskopowe szkła Korki do kopania Bojowa nawijka B-ankh! Stopanchamon Wyelfiona mycka
Bootie Time Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Boston Boom-Bringer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Fast Learner Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teufort Tooth Kicker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Front Runner Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Seksowne trzewiczki Bostoński boom-bringer Błysk geniuszu Teufordzkie kopacze trzonowców Przodownik
Soldier's Stash Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tyrant's Helm Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Gentle Manne's Service Medal Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stainless Pot Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Killer's Kabuto Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sergeant's Drill Hat Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lumbricus Lid Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Grenadier's Softcap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Chieftain's Challenge Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Skarb Żołnierza Hełm tyrana Dżentelmeński medal za zasługi Rondel nierdzewny Kabuto zabójcy Kapelusz instruktora musztry Robaczy zestaw Patrolówka grenadiera Zew wodza
Stout Shako Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr's Dapper Topper Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Defiant Spartan Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hero's Hachimaki Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Exquisite Rack Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Honcho's Headgear Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Brain Bucket Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Team Captain Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Furious Fukaamigasa Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Opasłe czako Pasiasty kapelusz Prota Krnąbrny Spartanin Hachimaki bohatera Pokaźne poroże Oficerka przywódcy Wiadro na mózg Kapitan brygady Fukaamigasa furiata
Armored Authority Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Jumper's Jeepcap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Fancy Dress Uniform Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pocket Medic Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lord Cockswain's Pith Helmet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lord Cockswain's Novelty Mutton Chops and Pipe Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stahlhelm Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hat With No Name Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Salty Dog Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Pancerny autorytet Patrolówka desantowca Mundur galowy Medycynka Hełm korkowy lorda Cockswaina Nietuzinkowe bokobrody i fajka lorda Cockswaina Stahlhelm Kapelusz bez imienia Wilk morski
Infernal Impaler Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Idiot Box Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Steel Pipes Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Shoestring Budget Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ornament Armament Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz All-Father Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Kringle Collection Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lucky Shot Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Conquistador Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Piekielny palownik Pudło idioty Stalowe rury Papierowy budżet Ozdobny oręż Wszechojciec Kolekcja Kringle'a Szczęśliwy traf Konkwistador
Battle Bob Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teufort Tooth Kicker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Professor's Pineapple Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Bitewny bob Teufordzkie kopacze trzonowców Ananas profesora
Pyro's Beanie Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Brigade Helm Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Respectless Rubber Glove Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Triboniophorus Tyrannus Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Vintage Merryweather Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Whiskered Gentleman Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Attendant Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Foster's Facade Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stockbroker's Scarf Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Wirniczek Pyro Hełm brygadzisty Niepoważna gumowa rękawica Triboniophorus Tyrannus Zabytek strażaka Wąsaty dżentelmen Pomocnik Facjata Fostera Szalik maklera
Old Guadalajara Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Napper's Respite Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Handyman's Handle Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Madame Dixie Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pyromancer's Mask Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Prancer's Pride Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sight for Sore Eyes Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dead Cone Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hottie's Hoodie Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Stara Guadalajara Szlafmyca śpiocha Przepychaczka babci klozetowej Pani Dixie Maska piromanty Duma renifera Rozbrajające spojrzenie Martwy pachołek Kaptur przystojniaka
Connoisseur's Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stately Steel Toe Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Birdcage Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Little Buddy Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Flamboyant Flamenco Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Cremator's Conscience Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Blazing Bull Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Fallen Angel Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tail From the Crypt Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Czapka konesera Dostojne obuwie ochronne Klatka dla ptaków Koleżka Fatalne flamenco Sumienie sadysty Ognisty byk Upadły anioł Czorci chwost
Apparition's Aspect Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Last Breath Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bubble Pipe Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Moonman Backpack Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ornament Armament Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Head Warmer Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Jingle Belt Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Waxy Wayfinder Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Scrap Pack Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Zjawisko nadpyrodzone Ostatnie tchnienie Bańkowa fajka Plecak księżycowego człeka Ozdobny oręż Ocieplacz głowy Obłędnie dzwoniący pas Obłędny ognik Kupa złomu
Triclops Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Professor's Pineapple Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Tryklops Ananas profesora
Demoman's Fro Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Glengarry Bonnet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Scotsman's Stove Pipe Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hustler's Hallmark Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tippler's Tricorne Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sober Stuntman Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Carouser's Capotain Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Rimmed Raincatcher Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dangeresque, Too? Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Afro Demomana Furażerka z Glengarry Szapoklak Szkota Wizytówka sutenera Trikorn pijaka Trzeźwy kaskader Pijany purytanin Piracki pieróg Okulary ryzykanta
Scotch Bonnet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Prince Tavish's Crown Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Samur-Eye Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Reggaelator Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Private Eye Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Conjurer's Cowl Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sultan's Ceremonial Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tam O' Shanter Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Mask of the Shaman Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Szkocki kask Korona księcia Tavisha Samur-Eye Reggaelator Bystrooki detektyw Kaptur magika Sułtański turban ceremonialny Tam O' Shanter Maska szamana
Buccaneer's Bicorne Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tavish DeGroot Experience Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz A Whiff of the Old Brimstone Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hair of the Dog Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Scottish Snarl Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pickled Paws Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ornament Armament Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bolgan Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Aladdin's Private Reserve Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Bikorn bukaniera Tavish DeGroot Experience Powiew siareczki Psa urok Szkockie ujadanie Spreparowane łapy Ozdobny oręż Bolgan Osobista rezerwa Aladyna
Snapped Pupil Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teufort Tooth Kicker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Professor's Pineapple Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Liquor Locker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Zaślepka Teufordzkie kopacze trzonowców Ananas profesora Bombowy barek
Football Helmet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Officer's Ushanka Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tough Guy's Toque Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hound Dog Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Heavy Duty Rag Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pugilist's Protector Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hard Counter Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Cadaver's Cranium Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dealer's Visor Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Kask futbolowy Uszanka oficera Pomponik twardziela Hound Dog Bandana Grubego Ochraniacz pięściarza Parasolka ochronna Czerep Frankensteina Daszek krupiera
Coupe D'isaster Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Big Chief Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Magnificent Mongolian Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dread Knot Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Team Captain Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Large Luchadore Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Capo's Capper Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pocket Medic Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Copper's Hard Top Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Cauchemarny toupéecik Wielki wódz Mocarny Mongoł Kok sumity Kapitan brygady Ogromny luchador Kapelusz capo Medycynka Zadaszenie gliniarza
Big Steel Jaw of Summer Fun Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Security Shades Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pilotka Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dragonborn Helmet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Storm Spirit's Jolly Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Purity Fist Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Gym Rat Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz One-Man Army Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Outdoorsman Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Wielka stalowa szczęka letniej radochy Przyciemniane patrolówki Furażerka Hełm smoczego dziecięcia Radosny kapelusz Storm Spirita Żelazna pięść czystości i siły Gimnasta Jednoosobowa armia Odludek
Can Opener Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Soviet Stitch-Up Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Steel-Toed Stompers Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Cold War Luchador Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz War Head Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sandvich Safe Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz All-Father Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Toss-Proof Towel Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Otwieracz do puszek Sowieckie szwy Wzmocnione wgniatacze Zimnowojenny luchador Rycerska roztropność Kanapkowy sejf Wszechojciec Rzutoodporny ręcznik
Mining Light Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Texas Ten Gallon Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Engineer's Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Texas Slim's Dome Shine Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hotrod Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Safe'n'Sound Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Buckaroos Hat Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Industrial Festivizer Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Big Country Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Lampa górnicza Teksański kapelusz Czapka maszynisty Błyszcząca glaca teksańskiego Staśka Hotrod Safe'n'Sound Kowbojski kapelusz Przemysłowe świecidełka Dusza country
Professor's Peculiarity Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teddy Roosebelt Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Googly Gazer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hetman's Headpiece Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Western Wear Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ol' Geezer Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Prairie Heel Biters Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pip-Boy Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Wingstick Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Profesorska osobliwość Teddy Roosebelt Wpatrzony obserwator Chluba hetmana Zachodni styl Ol' Geezer Preriowe podgryzacze pięt Pip-Boy Śmiglik
Clockwerk's Helm Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Pencil Pusher Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Virtual Reality Headset Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Builder's Blueprints Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Buzz Killer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Frontier Flyboy Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Legend of Bugfoot Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Itsy Bitsy Spyer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Brainiac Hairpiece Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Hełm Clockwerka Ufryzowany urzędas Zestaw wirtualnej rzeczywistości Plany budowniczego Bolimuszka kleparka Pluskwiak z pogranicza Chitynowe chodaki Tyci-tyci Szpieg Peruka mózgowca
Brainiac Goggles Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Stocking Stuffer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teufort Tooth Kicker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Texas Half-Pants Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Gogle mózgowca Wypchana skarpeta Teufordzkie kopacze trzonowców Wyczesane czapsy
Prussian Pickelhaube Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Vintage Tyrolean Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Otolaryngologist's Mirror Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Physician's Procedure Mask Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ze Goggles Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Gentleman's Gatsby Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Berliner's Bucket Helm Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Blighted Beak Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz German Gonzila Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Pruska pikielhauba Klasyczny kapelusz tyrolski Lustro otolaryngologa Maska chirurgiczna Gógle Kaszkiet dżentelmena Hełm garnczkowy Berlińczyka Morowa maska Niemiecka gonzila
Geisha Boy Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Medic's Mountain Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Grimm Hatte Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Private Eye Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Team Captain Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Doctor's Sack Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Planeswalker Helm Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Surgeon's Stahlhelm Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Couvre Corner Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Męska gejsza Górska czapka Medyka Sępny kłobuk Bystrooki detektyw Kapitan brygady Torebka doktora Hełm obieżysfera Stalowy hełm chirurga Poważna poszetka
Surgeon's Stethoscope Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Einstein Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Gogglestache Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Emerald Jarate Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Whoa Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Nine-Pipe Problem Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Scrap Pack Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Surgeon's Side Satchel Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Quadwrangler Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Stetoskop Eskulapa Einstein Dr Goglowąs Szmaragdowe sikwondo Dr Whoa Problem na dziewięć fajek Kupa złomu Chlebak chwackiego chirurga Quadwrangler
Trophy Belt Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Professional's Panama Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Master's Yellow Belt Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ritzy Rick's Hair Fixative Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Shooter's Sola Topi Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bloke's Bucket Hat Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ol' Snaggletooth Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Larrikin Robin Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Crocleather Slouch Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Pas zdobyczy Panama profesjonalisty Żółty pas mistrza Utrwalacz do włosów Ryżawego Ryśka Kolonialny hełm strzelca Ziomalska czapka wędkarska Głowa Forfitera Robin z Sherbrooke Kapelusz z krokodylej skóry
Villain's Veil Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Desert Marauder Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Anger Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Sniper's Snipin' Glass Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Your Worst Nightmare Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Swagman's Swatter Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Crocodile Smile Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Holy Hunter Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Silver Bullets Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Chusta łotrzyka Pustynny rabuś Wściekły Snajperskie gogle Kardela Twój najgorszy koszmar Zasłona swagmana Krokodyli uśmiech Święty łowca Srebrne kule
Garlic Flank Stake Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Itsy Bitsy Spyer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Outback Intellectual Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bushman's Boonie Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Teufort Tooth Kicker Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Fruit Shoot Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Flamingo Kid Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Parafernalia łowcy Tyci-tyci Szpieg Intelektualista z pustkowi Roztropny tropiciel Teufordzkie kopacze trzonowców Owocny strzał Chłopak z klubu Flamingo
Fancy Fedora Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Backbiter's Billycock Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Camera Beard Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Magistrate's Mullet Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Frenchman's Beret Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Familiar Fez Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Détective Noir Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Le Party Phantom Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Noh Mercy Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Gustowna fedora Melonik oszczercy Broda z aparatem Peruka sędziego Beret Francuza Znajomy fez Detektyw noir Upiór na przyjęciu Horrendalna hannya
Private Eye Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Charmer's Chapeau Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Janissary Ketche Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Cosa Nostra Cap Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Made Man Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Rogue's Col Roule Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Nanobalaclava Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Counterfeit Billycock Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz L'Inspecteur Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Bystrooki detektyw Kapelusz szarmanckiego kawalera Janczarskie kece Kapelusz Cosa Nostry Mafiozo Gryzący golf gangstera Nanokominiarka Fałszywy melonik L'Inspecteur
Spectre's Spectacles Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Under Cover Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Griffin's Gog Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Intangible Ascot Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Whoa Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dashin' Hashshashin Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Binokle widma Pod przykrywką Gogle Griffina Nieuchwytna apaszka Dr Whoa Nienaganny nizaryta
Cheater's Lament Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ghastly GibusGhastlier GibusGhastlierest Gibus Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Mildly Disturbing Halloween Mask Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bill's Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Modest Pile of Hat Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Noble Amassment of Hats Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Towering Pillar of Hats Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Max's Severed Head Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz MercenarySoldier of Fortune
Grizzled VeteranPrimeval Warrior
Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Lament oszusta Upiorny cylinder
Upiorniejszy cylinder
Najupiorniejszy cylinder
Lekko niepokojąca maska halloweenowa Beret Billa Skromny stos kapelusza Zacna miara kapeluszy Niebotyczny słup kapeluszy Zerwana głowa Maxa Najemnik
Łowca głów
Weteran
Prastary wojownik
Earbuds Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Alien Swarm Parasite Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bronze Dueling BadgeSilver Dueling Badge
Gold Dueling BadgePlatinum Dueling Badge
Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ellis' Cap Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Mann Co. Cap Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Wiki Cap Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Polycount Pin Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Scout MaskSoldier MaskPyro Mask
Demoman MaskHeavy MaskEngineer Mask
Medic MaskSniper MaskSpy Mask
Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Saxton Hale Mask Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Słuchawki Pasożyt z Alien Swarm Dueling Badges
Bronze - Silver
Gold - Platinum
Czapka Ellisa Czapka Mann Co. Czapka Wiki Broszka Polycount Halloweenowe maski Maska Saxtona Hale'a
Horseless Headless Horsemann's Head Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Spine-Chilling Skull Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Voodoo Juju Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Horrific Headsplitter Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Companion Cube Pin Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz License to Maim Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bounty Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Treasure Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Hat of Undeniable Wealth And Respect Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Głowa Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca Mrożąca krew w żyłach czacha Juju voodoo Makabryczny rozłupywacz Broszka Kostki Towarzyszącej Licencja na okaleczanie Łowca nagród Poszukiwacz skarbów Kapelusz niezaprzeczalnego bogactwa i szacunku
A Rather Festive Tree Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz World Traveler's Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Athletic Supporter Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Humanitarian's Hachimaki Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Benefactor's Kanmuri Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Magnanimous Monarch Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Aperture Labs Hard Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Resurrection Associate Pin Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Frontline Field Recorder Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Dosyć świąteczna choinka Kapelusz obieżyświata Wysportowany kibic Hachimaki ofiarodawcy Kanmuri dobroczyńcy Wielkoduszny monarcha Kask Laboratorium Aperture Broszka wskrzeszającego współpracownika Polowy rejestrator pola walki
SpaceChem Pin Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Lo-Fi Longwave Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Proof of Purchase Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Professor Speks Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Summer Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Summer Shades Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Grordbort's Crest Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Company Man Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Spiral Sallet Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Broszka SpaceChem Przekaźnik krótkofalowy Dowód zakupu Patrzałki profesora Letni kapelusz Australijskie awiatory Herb dra Grordborta Człowiek korporacji Spiralna salada
Party Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Killer Exclusive Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Tournament Medal - ETF2L Highlander TournamentTournament Medal - GWJ TournamentTournament Medal - UGC Highlander Tournament Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Manniversary Paper Hat Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Flair! Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Photo Badge Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Clan Pride Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Merc's Pride Scarf Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Seal Mask Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Czapka urodzinowa Łowca sensacji Tournament Medals
ETF2L - GWJ - UGC
Papierowa czapka mannorocznicy Przypinki! Odznaka ze zdjęciem Duma klanu Piłkarski szalik najemnika Focza maska
MONOCULUS! Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Spine-Tingling SkullSpine-Cooling SkullSpine-Twisting Skull Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bombinomicon Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Mark of the Saint Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Point and Shoot Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Top Notch Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Grordbort's Copper Crest Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dr. Grordbort's Silver Crest Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Full Head of Steam Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
MONOCULUS! Mrożąca krew w żyłach czacha 2011 Bombinomicon Znak Świętych Szpic szarlatana Perssona Miedziany herb dra Grordborta Srebrny herb dra Grordborta Głowa pełna pary
Brown Bomber Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz B.M.O.C. Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Holiday Headcase Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Ebenezer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Spirit of Giving Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bolgan Family Crest Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Map Maker's Medallion Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Merc Medal Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Something Special For Someone Special Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Brązowy bombowiec WGCS Prezent z głową Ebenezer Duch rozdawania Herb rodu Bolganów Medalion twórcy map Medal najemnika Coś specjalnego dla kogoś specjalnego
Warsworn Helmet Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Dueler Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Philateler Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Gifting Man From Gifting Land Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Bolt Action Blitzer Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Atomic Accolade Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz
Zaprzysiężony wojnie Pojedynkowicz Filatelista Człowiek-prezent z Krainy Prezentów Nakręcony napastnik Nuklearna nagroda
Legenda Możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Może być znaleziony w jakości nietypowy okaz Wcześniej możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Wcześniej mógł być znaleziony w jakości nietypowy okaz Nie możliwe do zdobycia w jakości nietypowy okaz Nie może być znaleziony w jakości nietypowy okaz
 Może być znaleziony poprzez system losowych przedmiotów  Nie może być znaleziony poprzez system losowych przedmiotów  Specjalny przedmiot halloweenowy

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 30 września 2010 (Mann-Konomia)

  • [Nieudokumentowane] Dodano nietypową jakość przedmiotów.

Aktualizacja z 18 sierpnia 2011 (Pakiet manno-technologii)

  • [Nieudokumentowane] Dodano nietypowe efekty: Burzliwa Burza, Śnieżna Zamieć, Śrubki i Nakrętki, Układ Planetarny, Błędny Ognik, Bąbelki, Dym, Para.

Aktualizacja z 23 sierpnia 2011

  • Naprawiono efekt promieni Słońca.

Aktualizacja z 27 października 2011 (Bardzo straszne Halloween)

  • [Nieudokumentowane] Dodano nietypowe efekty: Zachmurzony Księżyc, Straszliwy Błędny Ognik, Płonąca Latarnia, Bąbelki z Kociołka.

Aktualizacja z 2 lutego 2012