Stacja Ulepszeń

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Stacja Uleprzeń
MvM Upgrade Station.png
Kiedy robot zabija człowieka, zamienia sie on w mgiełkę krwi, cząsteczek mięsa i łez, których nie można na nich zamieniać. Lecz gdy robot umiera, zostawia on po sobie fontannę pieniędzy, którą w przerwach między falami możesz wymieniać na Stacji Ulepszeń na uleprzenia broni, przedmiotów i zdolności.

Stacja Ulepszeń to miejsce, w którym gracze mogą kupić ulepszenia broni, przedmiotów oraz wypełniać Mannierki w trybie Mann kontra Maszyny. Gracze mogą użyć jednego z dwóch kiosków w bazie w każdej chwiki, aby zakupić ulepszenia za pomocą zebranych kredytów. Koszt każdego ulepszenia nie zwiększa się po zakupieniu go wcześniej.

Ulepszenia i użyte kredyty są utracone przy zmianie klasy między falami. Gracze mogą wrócić do oryginalnej klasy, aby odzyskać ulepszenia. Ikona MvM Class upgraded.png koło klasy w menu zmiany klasy informuje, że ta klasa ma zakupione ulepszenia. Ulepszenia mogą przenosić się między klasami, jeśli ich dotyczą. Zmiana broni utraci ulepszenia związane z tą bronią, lecz zostaną przywrócone, jeśli broń ta zostanie znowu wybrana.

Nieukończenie fali spowoduje odzyskanie wydanych przez graczy kredytów, aby mogli spróbować innej strategii. W innym przypadku kredyty nie zostaną przywrócone po zaakceptowaniu ulepszeń.

Jako, że w bazie nie ma szafek z zaopatrzeniem, zakupienie ulepszenia ze Stacji przywróci zdrowie i amunicję bez konieczności zmiany klas.

Interfejs

MvM Upgrade UI.png

Do Stacji Ulepszeń dostęp uzyskuje się, podchodząc do nich. Domyślnie zaznaczona jest broń podstawowy. Ulepszenia, na które nie stać gracza, są zaciemnione. Gracze mogą w każdej chwili anulować zakup lub po prostu odejść od kiosku przed zaakceptowaniem ulepszenia, aby odzyskać kredyty.


Klasy

Broń

Podstawowa

Drugorzędna

Walka wręcz

Inne

Saper
Konstrukcje

These are available only to the Engineer.

Mannierki

These are available to any class with a Power Up Canteen, Battery Canteens, or Kritz or Treat Canteen in their Action Slot.

Uwaga: niektóre z broni nie mogą zostać ulepszone, między innymi:

Powiązane osiągnięcia

Mvm navicon.png Mann kontra Mosiągnięcia

Maksymalna wydajność
Maksymalna wydajność
Wykup wszystkie odporności, grając jedną klasą.
Aktualizacja systemu
Aktualizacja systemu
Wykup wszystkie ulepszenia broni podstawowej.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 15 sierpnia 2012

  • Dodano Mann kontra Maszyny

Aktualizacja z 17 sierpnia 2012

  • Naprawiono błąd klienta związany z panelem ulepszeń Mann kontra Maszyny
  • Naprawiono niewłaściwe pokazywanie ulepszeń w panelu Mann kontra Maszyny
  • Zaktualizowano ikony ulepszeń, aby usunąć liczby

Błędy

  • Czasami po porażce ulepszenia Tarczy Szarży zostaną zresetowane, ale pieniądze wydane na nie nie zostaną zwrócone.

Zobacz też

Linki zewnętrzne