What's in the Sandvich Box?

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ohromné!
Spy o kvalitních hračkách

What's in the Sandvich Box? je akční předmět udělen při zakoupení repliky Sandviche v měřítku 1:1 vytvořeným společností ThreeA Toys buďto na San Diego Comic-Conu 2012 nebo během opětovného vydání ve Valve Obchodě 7. prosince 2012, 17. října 2013 a 19. dubna 2014 a po uplatnění herního kódu. V batohu vypadá jako fialový dárek se zelenou puntíkovanou stuhou a fialovou mašli. K dárku je připojen Name Tag s otazníkem.

Tento předmět lze otevřít po Patch z 21. září 2012. Po otevření, hráč získá Robo-Sandvich a Triple A Badge, oba předměty budou v Genuine kvalitě.

Drobnosti

  • Na konvenci bylo společně s 300 replikami Sandvichů, prodáno také okolo 300 replik Companion Squarů. [zdroj?]
    • Díky designové chybě s balením Sandviche v měřítku 1:1 na Comic-Conu, bylo značné množství lístku s kódem ztraceno. [zdroj?] Tento problém byl vyřešen později při prodeji ve Valve Obchodě tak, že se použily plastové kartičky a lepší uzavření krabice.
  • Hodně z předmětů prodaných u stánku bylo podepsáno: Andrewem Wilsonem, Ashley Wood (Anglicky), Billem Fletcherem, Laurou Dubuk, Karen Prell a Wadem Schinem.
  • Daších 200 Sandvichů bylo vydáno ve Valve Obchodě (Anglicky) 7. prosince 2012. Zásilky s těmito předměty byly označena jako "Valve Store Edition" a obsahovala plastovou kartičku s kódem, krom toho byla identická jako předchozí předmět. Tato edice se vyprodala během několika hodin.
  • 17. října 2013, byla vydána Omnomnomed edice Sandviche v Valve Obchodě. (Anglicky) Tato edice se vyprodala během jednoho dne a obsahovala několik dalších Sandvich Boxů.
  • V časných ranních hodinách 19. dubna 2014, byla Omnomnomed edice znovu dostupná ve Valve Obchodě (Anglicky), společně s voucherem pro Sandvich Box. Na rozdíl od předchozích vydání se tato edice nevyprodala tak rychle.

Minulé změny

Patch z 10. července 2012

  • [Nezmíněno] What's in the Sandvich Box? přidán do hry.

Patch z 21. září 2012

  • Odemknut "What's in the Sandvich Box?"

Galerie

Zhlédněte také