Co kryje się w pudełku śniadaniowym?

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Doskonale!
Szpieg o zabawkach dobrej jakości

Co kryje się w pudełku śniadaniowym? (oryg. What's in the Sandvich Box?) jest promocyjnym przedmiotem działania. Jest to fioletowy prezent w limonkowe groszki, przewiązany wstążką w kolorze fuksji i z przymocowaną etykietą ze znakiem zapytania.

Co kryje się w pudełku śniadaniowym? zostało przyznane tym, którzy zakupili replikę Kanapki od ThreeA Toys w skali 1:1 na Comic-Con San Diego 2012 lub przez ograniczony czas w Sklepie Valve 7 grudnia 2012, 17 października 2013 lub 19 kwietnia 2014 i aktywowali dołączony do niej kod.

W Aktualizacji z 21 września 2012 umożliwiono otwarcie pudełka w plecaku. Po otwarciu, gracz otrzyma Robo-kanapkę oraz Odznakę potrójnego A w jakości oryginał.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 10 lipca 2012

  • [Nieudokumentowane] Co kryje się w pudełku śniadaniowym? zostało dodane do gry.

Aktualizacja z 21 września 2012

  • Umożliwiono otwarcie Co kryje się w pudełku śniadaniowym?.

Ciekawostki

  • Wiele przedmiotów kupionych na stoisku zostało podpisanych przez Andrew Wilson, Ashley'a Wood, Billa Fletchera, Laura Dubuk, Karen Prell i Wade'a Schin.
  • Z powodu problemów projektowych związanych z opakowaniem zabawkowej Kanapki w skali 1:1 na Comic-Con San Diego 2012, zgubiono wiele kartek z kodem aktywacyjnym. Problem z opakowaniem został później naprawiony w edycji ze Sklepu Valve, poprzez lepsze uszczelnienie opakowania i zamianę papierowej karty na plastikową.
  • Około 200 dodatkowych zabawkowych Kanapek zostało wydanych w Sklepie Valve 7 grudnia 2012. Ta seria zabawek została oznaczona jako „Edycja Sklepu Valve”, a dołączona karta z kodem aktywacyjnym została zastąpiona plastikową, zamiast papierowej. Zostały wyprzedane w ciągu kilku godzin.
  • 17 października 2013 wydano w Sklepie Valve nadgryzioną wersję zabawkowej Kanapki. Zostały wyprzedane w mniej niż dzień i zawierały kilka dodatkowych pudełek śniadaniowych.
  • We wczesnych godzinach 19 kwietnia 2014, nadgryziona wersja Kanapki ponownie pojawiła się w Sklepie Valve wraz z kuponem na pudełko śniadaniowe. Zostały wyprzedane po kilku dniach.

Galeria

Zobacz też