Difference between revisions of "Xbox 360 controls/cs"
m |
|||
| Line 71: | Line 71: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:Xbox Button Stick Click Right.png]] | | style="text-align:center;" | [[File:Xbox Button Stick Click Right.png]] | ||
| '''Zmáčknout Pravý Analog''' | | '''Zmáčknout Pravý Analog''' | ||
| − | | Zavolat [[Medic| | + | | Zavolat [[Medic/cs|Medika]] |
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:Xbox Button Stick Left.png]] | | style="text-align:center;" | [[File:Xbox Button Stick Left.png]] | ||
Revision as of 18:50, 14 November 2010
Toto je základní ovládání pro Team Fortress 2 na Xboxu 360.
| Tlačítko | Akce | |
|---|---|---|
| Ikona | Text | |
| Písmená tlačítka | ||
| A | Skok | |
| B | Nabíjení | |
| X | Taunt | |
| Y | Prohlédnout tabulku skór | |
| Nárazníky a spouštěče | ||
| Pravý Nárazník | Cykluj zbraně z leva do prava | |
| Levý nárazník | Cykluj zbraně z prava do leva | |
| Pravý Spoušteč | Primární střelba | |
| Levý Spoušteč | Sekundární střelba | |
| Šipky | ||
| D-Pad Nahoru | Primární zbraň | |
| D-Pad Dolu | Ruční zbraň | |
| D-Pad Doprava | Sekundární zbraň | |
| D-Pad Doleva | Speciální zbraň (Pouze pro Engineera a Spye) | |
| Analogy | ||
| Pravý Analog | Rozhlédnutí kolem sebe | |
| Zmáčknout Pravý Analog | Zavolat Medika | |
| Levý Analog | Pohybovat se | |
| Zmáčknout Levý Analog | Skrčení | |
| Prostřední tlačítka | ||
| Tlačítko Zpět | Vybrat classy | |
| Tlačítko Start | Pauza/Menu | |
| Tlačítko příručka | Xbox 360 příruční menu | |
Také se podívejte
| Jazyk: | English · čeština · Deutsch · español · suomi · français · 한국어 · norsk · polski · português do Brasil · русский · Türkçe · 中文(简体) · 中文(繁體) |