Hardhat

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Hardhat
Hardhat1.jpg
Podstawowe informacje
Rodzaj mapy Arena
Nazwa pliku: arena_hardhat_b2a
Autorzy: Penguin
Linki: TF2Maps.net
Informacje o mapie
Środowisko: Construction
Sceneria: Daylight, sunny
Znajdźki na mapie
Healthico.png Apteczki: Smallhealth.png ×5
Ammoico.png Skrzynki z amunicją: Smallammo.png ×6   •   Mediumammo.png ×4   •   Largeammo.png ×2
Widok mapy
Hardhat overview.png
Nie mylić z Kask Laboratorium Aperture, promocyjną czapką.
Rebuilding Arena from the ground up!
Hardhat publicity blurb

Hardhat jest stworzoną przez społeczność mapą typu Arena. Pojawiła się na TF2Maps.net w Motywie konstrukcyjnym jako pierwsza mapa w tej paczce, a później pojawił się o niej post na Oficjalnej Stronie TF2.

Głównym zadaniem w Hardhat, jest wyeliminowanie przeciwnej drużyny lub przejęcie punktu kontrolnego.

Lokacje

Mapa jest starą placówką wykopującą węgiel w centrum Gór Hardhat, dosłownie na zewnątrz Dustbowl.

  • Strefy Odrodzeń: Jak we wszystkich mapach, strefy odrodzeń są symetryczne, są to niebronione pokoje gdzie gracze zaczynają rundę. W Hardhat, te pokoje są udekorowane technicznymi elementami, wyposażone one są ruchome drzwi, początkowo zamknięte. Gdy pokój zostanie pusty, drzwi się zamkną, aż do końca rundy.
  • Rusztowania: Kilka rusztowań znajdujących się na lewo od wyjścia ze strefy odrodzenia. Zapewniają one połączenie z dachem i niższymi poziomami mapy.
  • Budynek Centralny: Mały pokój w którym jest punkt kontrolny. W pokoju znajdują się dwa rusztowania prowadzące do wyższych rusztowań, para równoległych drzwi prowadzących na zewnątrz. Wraz z dziurą w dachy zapewniają one pięć możliwych wejść do punktu kontrolnego. Na belce nad punktem znajdują się małe apteczki.
  • Dach: Najwyższy punkt na mapie. The highest level in the map. Stąd gracze mają najlepszy widok na mapę i największą kontrolę nad rundą. Dostać się tutaj można poprzez rusztowanie lub wybuchowe skoki.

Lista zmian

Lista zmian:
PODZIĘKOWANIA:

Midget i ZPQ: Obdarowali mnie ich starymi projektami. The construction team - an array of gorgeous assets! Snacks i Littleedge: Optymalizacja i Przycinanie!

22/1/11- -Zoptymalizowano i naprawiono kilka rzeczy

14/1/11- -Pełne odnowienie wszystkich detali mapy -Dodano nowy notyw znaków filmowych -Specjalne podziękowania dla construction team


7/8/10- -Beta skoki -Mapa ma więcej detali -Poprawki

30/7/10- -Usunięto płaski zwis na środku -Od nowa dodano wszystki apteczki i paczki z amunicją -Dodano małe osłonki

16/7/10- -Dodano nowe miejsce -Dodano niestandardowe plakaty przez Seba -Dodano kilka ukrytych kasków ochronnych! Znajdźcie je wszystkie!

14/7/10- -Dodano szlak po lewej stronie. -Dodano kilka przydatnych rzeczy dla Snajperów. -Dodano belkę nad punktem kontrolnym z dodatkowymi apteczkami.

7/7/10- -Dodano klatkę schodową po obu stronach mapy -Dodano trasę na dachu dla wszystkich klas -Skrócono czas przejmowania punktu kontrolnego -Usunięto możliwość budowy w strefie odrodzenia aby uniemożliwić wykorzystywanie teleportów w bazie -Dodano lekkie podkolorowanie mapy aby podkreślić strony obu drużyn.

5/7/10- -Mapa wydana!

Ciekawostki

  • W przeciwieństwie do standardowych map typu Arena, punkt kontrolny jest możliwy do przejęcia tylko po 30 sekundach.

Galeria

Linki Zewnętrzne