Propaganda Contest/pl

From Team Fortress Wiki
< Propaganda Contest
Revision as of 05:48, 27 October 2018 by Fdpfdp123 (talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Propaganda Contest Title Card.png
Wbrew wszystkim zasadom konkursu twórczego, zasad jest wciąż więcej! Ponieważ nawet jeśli nie wygrasz któregokolwiek z nagród wymienionych powyżej, Gabe Newell może polubić twój plakat i przyznać punkty, które z jego punktu widzenia należą się tobie w Wojnie Żołnierz/Demoman. To jest fair? Nie! Czy Gabe dba o to? Nieznacznie!
Konkurs Propagandy ogłoszenie na stronie

Konkurs Propagandy jest społecznościowym wydarzeniem prowadzonym przez Valve w związku z aktualizacją WAR! Update. Konkurs zachęcał graczy do tworzenia plakatów propagandowych dla Żołnierza z BLU lub Demomana z RED. Plakaty zostały zgłoszone do Valve by wybrać plakat na stronę Konkursu Propagandy. [1][2]

Nagrody

Pierwsze miejsce zostało nagrodzone kapeluszem jedynym w swoim rodzaju, który został nazwany nazwą zwycięskiego użytkownika w chwili kiedy wysyłał zgłoszenie do konkursu. Trzy czołowe nagrody zostały potem wręczone dla J.Axer's Dapper Topper, Amber's Rad As All Hell Hat, oraz dla Wujka Sama.

Zostało również ogłoszona liczba 25 zdobywców nagród pocieszenia, którzy otrzymali tajemniczy Mann Co. "podarunek". Ponad 40 zdobywców nagród pocieszenia wybranych później otrzymało Skromny Stos Kapelusza jako nagrodę.

Finałowa "nagroda" została ogłoszona jako dodatkowe punkty przyznane przez założyciela Valve Gabe'a Newell'a, który chciał pomóc przechylić skalę z trwającą "bitwa" pomiędzy Żołnierzem a Demomanem o przedmiot, który później został ukazany jako Kanonierki. Z powodu konkursu, Żołnierz wygrał wojnę, pomimo mającego więcej zabić Demomena.


Zwycięzcy

Runners-up