Difference between revisions of "User:Serdarjoze"
Serdarjoze (talk | contribs) |
Serdarjoze (talk | contribs) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|{{User Adlessness}} | |{{User Adlessness}} | ||
| − | |{{User | + | |{{User Large Edit}} |
|{{User Objector}} | |{{User Objector}} | ||
|- | |- | ||
|{{User GreenWiki}} | |{{User GreenWiki}} | ||
|{{User Guard}} | |{{User Guard}} | ||
| − | |{{User | + | |{{User Wiki age}} |
|- | |- | ||
|{{User RED Employee|Hate Blu Soldiers}} | |{{User RED Employee|Hate Blu Soldiers}} | ||
Revision as of 16:19, 17 July 2022
|
| Talk to Me | Contributions | Steam |
| Serdarjoze | |
|---|---|
| Basic information | |
| Type: | Demoma(i)n |
| Gender: | Male |
| Birth place: | Istanbul, Turkey |
| Native language: | Turkish |
| Age: | 20 |
| Team Fortress 2 | |
| Favorite maps: | Upward , Badwater Basin , Badlands |
| Favorite weapons: | Three-Rune Blade , Original , Jag |
| Favorite hats: | Reggaelator , Stahlhelm |
| Contact information | |
| Website: | Youtube |
| Steam page: | Steam |
Userboxes
| ||||||
|
|
