Rest

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
POW! Ha ha!
Heavy

Yumruklar, Saxxy, Kıyamet Yumrukları veya Yılbaşı Yumruğu kuşanıldığında alay hareketi yapılabilir, Heavy tabanca gösterisi karşılaşmalarına benzer bir şekilde elini tabanca yapar, herhangi bir düşman için yavaş, habersiz ve yoldan çıkaracak kadar ani ölümle sonuçlanır.

Çoğu öldürme alay hareketlerinden farklı olarak, Rest el ile hedeflenmesi gerekir; alay hareketi'nin görünmez mermisi, oyuncunun o sırada karşı karşıya kaldığı yönde ateşlenir. Bu nedenle, herhangi bir yönde, yukarı doğru veya aşağı doğru ve düşman doğrudan Heavy'nin "silah eli"nin önünde olduğunda isabetli vuruş olur.

Alay hareketinin öldürme aralığı 500 Hammer Birimidir, herhangi bir sınıfın omuz omuza olduğunda bile 9 oyuncu ile eşdeğerdir. Örneğin, Heavy alay hareketini yatay bir çizgide gerçekleştirmiş olsaydı, aralığı Granary'deki depolama birimlerinin birinin uzunluğuyla ilgilidir. Alay hareketinin dikey aralığı yaklaşık olarak zemin seviyesi ile 2Fort'un ikinci kat tavan arasındaki mesafedir. Alay hareketi'nin menzili geçilirse, hiçbir etkisi olmaz.

Çoğu öldürme alay hareketlerinde olduğu gibi, bu alay hareketi aşağılanma ve küçük düşüş sırasında düşman oyuncularını öldürmek için kullanılabilir.

Hasar ve işlev süreleri

Ayrıca bakınız: Hasar
Hasar ve işlev süreleri
Hasar
Sıfır mesafe 500
Orta mesafe 500
Uzak mesafe N/A
Mini kritik 675
İşlev süreleri
Alay hareketi süresi 3 s
Değerler topluluk testlerinde kaydedilmiştir ve yaklaşık değerlerdir.

İlgili başarımlar

Leaderboard class heavy.png Heavy

Deneme Göster
Deneme Göster
Alay hareketiyle bir düşman öldür.

Güncelleme geçmişi

19 Ağustos 2008 Yaması (Heavy Güncellemesi)

  • [Belgelenmemiş] Alay hareketi artık Heavy'nin önünde olanları öldürüyor.

6 Ekim 2010 Yaması

Hatalar

  • Bu alay hareketiyle bir oyuncu öldürüldünde, Kurban'dan kan parçacıkları çıkması yerine Heavy'den çıkıyordu.

Trivia

  • Heavy Güncellemesinden önce, bu alay hareketinin performansıyla ilişkili üç farklı diyalog hattı vardı. Öldürme alay hareketi olduğunda, iki diyalog hattı kaldırıldı.

Ayrıca bakınız