Difference between revisions of "Gun Mettle Update/tr"
m (Auto: WordFilter(Minicrit → Mini-Crit) (Review RC#2470183)) |
m (jpg to png) |
||
| (2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| width="85px" style="background:#b7a2ba;" | '''[[Borneo{{if lang}}|<span style="color:white;"> Borneo </span>]]''' | | width="85px" style="background:#b7a2ba;" | '''[[Borneo{{if lang}}|<span style="color:white;"> Borneo </span>]]''' | ||
| − | | style="background:#F2F2F2;" | [[File:Pl_Borneo. | + | | style="background:#F2F2F2;" | [[File:Pl_Borneo.png|160px|link=Borneo{{if lang}}]] |
| '''[[Payload{{if lang}}|{{common string|Payload}}]]'''<br>[[File:BLU_Bombcart.png|50px|link=Payload{{if lang}}]] | | '''[[Payload{{if lang}}|{{common string|Payload}}]]'''<br>[[File:BLU_Bombcart.png|50px|link=Payload{{if lang}}]] | ||
| {{code|pl_borneo}} | | {{code|pl_borneo}} | ||
| Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#b7a2ba;" | '''[[Snowplow{{if lang}}|<span style="color:white;"> Snowplow </span>]]''' | | style="background:#b7a2ba;" | '''[[Snowplow{{if lang}}|<span style="color:white;"> Snowplow </span>]]''' | ||
| − | | style="background:#F2F2F2;" | [[File:Cp_snowplow. | + | | style="background:#F2F2F2;" | [[File:Cp_snowplow.png|160px|link=Snowplow{{if lang}}]] |
| '''[[Control Point (game mode){{if lang}}|{{common string|Control Point}}]]'''<br>[[File:Controlpoint.png|50px|link=Control Point (game mode){{if lang}}]] | | '''[[Control Point (game mode){{if lang}}|{{common string|Control Point}}]]'''<br>[[File:Controlpoint.png|50px|link=Control Point (game mode){{if lang}}]] | ||
| {{code|cp_snowplow}} | | {{code|cp_snowplow}} | ||
| Line 245: | Line 245: | ||
! style="background:#b7a2ba;" colspan=1 rowspan=12 | {{class link|Pyro|br=yes|color=white}} | ! style="background:#b7a2ba;" colspan=1 rowspan=12 | {{class link|Pyro|br=yes|color=white}} | ||
! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=1 | {{Icon item|Flare Gun|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Flare Gun}} | ! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=1 | {{Icon item|Flare Gun|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Flare Gun}} | ||
| − | | {{c|=|Added:}} Added text to describe 100% | + | | {{c|=|Added:}} Added text to describe 100% Critical hits on burning targets |
|- | |- | ||
! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=4 | {{Icon item|Scorch Shot|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Scorch Shot}} | ! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=4 | {{Icon item|Scorch Shot|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Scorch Shot}} | ||
| Line 381: | Line 381: | ||
| {{c|+|Added:}} Vaccinator Über deploys now always take exactly 1 bar of Übercharge. | | {{c|+|Added:}} Vaccinator Über deploys now always take exactly 1 bar of Übercharge. | ||
|- | |- | ||
| − | | {{c|+|Added:}} Vaccinator Über deploys give the patient a 2.5 second bubble of 75% damage resistance of the current resist type and full | + | | {{c|+|Added:}} Vaccinator Über deploys give the patient a 2.5 second bubble of 75% damage resistance of the current resist type and full Crit resistance to that type. These bubbles do not disappear if the Medic stops targeting the current patient. Multiple bubbles of different types can be applied to the same patient or multiple patients given the same resist Über each consuming 1 charge. |
|- | |- | ||
| {{c|-|Changed:}} Vaccinator Über build now suffers the same penalties as other Mediguns when it comes to multiple Medics on the same target and max overhealed patients | | {{c|-|Changed:}} Vaccinator Über build now suffers the same penalties as other Mediguns when it comes to multiple Medics on the same target and max overhealed patients | ||
| Line 418: | Line 418: | ||
|- | |- | ||
! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=3 | {{Icon item|Spy-cicle|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Spy-cicle}} | ! style="background:#F2F2F2;" colspan=2 rowspan=3 | {{Icon item|Spy-cicle|icon-size=75px}} <br /> {{item link|Spy-cicle}} | ||
| − | | {{c|+|Added:}} Spy- | + | | {{c|+|Added:}} Spy-Cicle recharge timer can now be reduced by picking up ammo boxes |
|- | |- | ||
| {{c|=|Changed:}} Changed fire immunity for 3 seconds to fire immunity for 1 second and 10 seconds of afterburn immunity | | {{c|=|Changed:}} Changed fire immunity for 3 seconds to fire immunity for 1 second and 10 seconds of afterburn immunity | ||
Latest revision as of 17:20, 23 November 2025
| Bu sayfa şu anda Türkçeye tercüme edilme aşamasında. Eğer Türkçe biliyorsanız, konuşma sayfasına yazın ya da daha önceden sayfaya katkıda bulunanlarla konuşun (sayfa geçmişinden isimlerini bularak). |
Bu madde güncelleme ile gelen içerik içindir. Güncellemenin kendisi için 2 Temmuz 2015 Yaması sayfasına bakınız.
Gun Mettle Güncellemesi silah boyaları, 4 yeni harita, ve 3 yeni alay hareketi getiren büyük güncellemedir. Ayrıca Gun Mettle Seferi'nide getirerek 3 ay boyunca oyuncuya yetenek bazlı görevleri tamamlayarak özel silahlar ve silah kasaları kazanmalarını sağlamıştır. Gun Mettle Seferi'ne katılmak için oyuncuların Mann Co. Mağzasından Gun Mettle Seferi Bileti alması gerekmektedir.
Additional content was further added in the 27 Ağustos 2015 Yaması with the introduction of the Gun Mettle Kozmetik Kasası.
Konu başlıkları
Eklenenler
Haritalar
Ana madde: Haritalar listesi
| Ad | Resim | Oyun modu | Dosya adı |
|---|---|---|---|
| Borneo | Yük Vagonu |
pl_borneo
| |
| Powerhouse | Kontrol Noktası |
cp_powerhouse
| |
| Snowplow | Kontrol Noktası |
cp_snowplow
| |
| Suijin | Tepenin Hâkimi |
koth_suijin
|
Kozmetikler
Ana madde: Kozmetik eşyalar
Eklenme 27 Ağustos 2015 Yaması
Alay Hareketleri
Ana madde: Alay Hareketleri
| Proleterya Gövde Gösterisi | ||
| Kutu Koşusu | ||
| Kazotsky Tekmesi |
Araçlar
Olağandışı efektler
Ana madde: Olağandışı efektler
Not: As of the Orman Cehennemi Güncellemesi, the Enerji Küresi effect is no longer obtainable.
Sınıf Ayarlamaları
| Sınıf | Düzenlemeler |
|---|---|
Ayarlama Yapılan Silahlar
| Sınıf | Silah | Düzenlemeler | |
|---|---|---|---|
Bebek Yüzlünün Ateşleyicisi |
|||
Kısa Fren |
|||
Tatlı Oğlanın Cep Tabancası |
|||
Harp Müptelası |
|||
Hava Saldırısı |
|||
Kara Kutu |
|||
Özgürlük Ateşleyici |
|||
Kaçış Planı |
Dengeleyici |
||
İşaret Fişeği |
|||
Kavurucu Atış |
|||
Patlatıcı |
|||
Akülü Krikolyoz |
|||
Ali Baba'nın Minik Galoşları |
Kaçakçı |
||
İskoç Canavarı |
|||
Demir Bombacı |
|||
Dalgakıran |
|||
Hızlı-Bomba Atıcı |
|||
Ullapool Oyun Sırığı |
|||
Meşhur İskoç Kılıcı |
|||
Pirinç Canavar |
|||
Tomislav |
|||
Nataşa |
|||
Aile İşi |
|||
Dalokoh Çikolatası |
|||
Savaşçının Ruhu |
|||
Tahliye İhbarı |
|||
Pomson 6000 |
|||
Hızır Polis |
|||
Kovboy |
|||
Kısa Devre |
|||
Silahşör |
|||
Çentik |
|||
Eureka Etkisi |
|||
Aşı Aleti |
|||
Heybetli Tepki |
|||
Sidney Uykucusu |
|||
Çarşı Kelepiri |
|||
Miskin Kampçı |
|||
Çalıbiçer |
|||
İnfazcı |
|||
Buz Salkımı |
|||
Para Babası |
|||
İşbirlikçinin Kunaisi |
|||
Pelerin ve Hançer |
|||
Kusursuz Kopya |
|||
Kılık Değiştirme Seti |
|||
Panik Atak |
|||
Başarımlar
Bu Güncelleme Oyuna 5 Yeni Başarım Eklemiştir.
|
|
Galeri
Dış Linkler
- Gun Mettle Güncellemesi (İngilizce)
- Güncelleme Sayfası (İngilizce)
- Gun Mettle Güncellemesi Sayfası (İngilizce)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||